Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Uyuz Vakası :( Uyuz Olduk

Record

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,677
804
113
Arkadaşlar bu hastalık ilk nasıl başlıyor.
İlk belirtiler nasıl oluyor.
Bende de kaşıntı başladı da cildiyede sıra yok acil doktoruna gittim mecbur

Record

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,677
804
113
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sadece gece ufak ufak kaşıntı oluyordu vücutta oğlumun. Doktora götürdüm mantar denildi. Dün gece daha da şiddetli şekilde kendini parçalıyor gibi kasiyordu şimdi doktora gittim inceledi ve sonuç UYUZ. Çok bulasiciymis şuanda da pandemi derecesine gelmiş ama kimse konuşmuyor hiç bunları. Ailede 5 kişiyiz ve herkes aynı tedaviyi uygulayacak inşallah kısa sürede atlatırız.
Tedavi olsan tekrar bulsiyor mu

Nevalcura

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,138
2,589
113
Aga o değilde ben 2 aydır kaşınıyorum hep yara oldu bedenimde kanatıyom bide kaşıyarak geçmiyorda aw

Elmoradon

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,665
2,409
113
Eczaneye gidip ilaç yaptıracaksınız başka yolu yok değişik bir karışım yapıyor ertesi gün teslim alıyorsun kaşınan yerlerine sürüyorsun daha sonra ama acayip ağır bir kokusu oluyor sürünce dışarı çıkamazsınız o ilacı devamlı kullanınca geçiyor ilacın adını unuttum ama özel şampuan falan da veriyorlar ekşi de falan kesin konusu vardır araştırıp öğrenebilirsiniz

Record

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,677
804
113
Amqq herseyle alay edilir ama sağlıkla alay edilmez. Karaktersiz ve.... Bu yaptığın

Salih3466

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
564
170
43
Dikkat edin ben pandemide oldum tam 1 yıl sürdü evde kısır döngü oldu kimsenin birseyini giymeyin sakin
Bide özel hastaneye gidin uyuz olan varsa iğne talep edin kısa sürede geçer melhem karışım veriliyor hep oda çok meziyetli ve çok kötü kokuyor geçmiş olsun