Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Uyuz Vakası :( Uyuz Olduk

Cansucuk

Nal'in varsa at var. Rulet oynuyorsan paran var
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
224
221
43
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sadece gece ufak ufak kaşıntı oluyordu vücutta oğlumun. Doktora götürdüm mantar denildi. Dün gece daha da şiddetli şekilde kendini parçalıyor gibi kasiyordu şimdi doktora gittim inceledi ve sonuç UYUZ. Çok bulasiciymis şuanda da pandemi derecesine gelmiş ama kimse konuşmuyor hiç bunları. Ailede 5 kişiyiz ve herkes aynı tedaviyi uygulayacak inşallah kısa sürede atlatırız.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sadece gece ufak ufak kaşıntı oluyordu vücutta oğlumun. Doktora götürdüm mantar denildi. Dün gece daha da şiddetli şekilde kendini parçalıyor gibi kasiyordu şimdi doktora gittim inceledi ve sonuç UYUZ. Çok bulasiciymis şuanda da pandemi derecesine gelmiş ama kimse konuşmuyor hiç bunları. Ailede 5 kişiyiz ve herkes aynı tedaviyi uygulayacak inşallah kısa sürede atlatırız.
Kuduz aşısı önemli erken fark etmek lazım.

mrAquaman

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
90
39
18
Sarcopte diye bir ilaç var onu sipariş ver kral. 4 gün kullanın sonra 4 gün ara verin. Bir dört gün daha kullanın sonrasında hayata tekrar merhaba.

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,416
7,371
113
Geçmiş olsun hangi şehirde yaşıyorsunuz ben deprem bölgesindeyim Hatay da burada da bölge bölge yaygınlaşmaya başladı

sumi1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
456
343
63
Gündeme geldi bu sağlık bakanı hayır salgın durumunda değil dedi . Herşeyleri yalan bunların... Özellikle çocuklarda okullarda uyuz vakası fazla.

Özellikle mültecilerin olduğu Adana Kilis Antep Urfa tarafında uyuz vakası fazla okullarda.. Bulaşıcı bir hastalık.

Mustafa1987

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,386
533
113
Geçen sene bizde aynı olmuştuk kardeşim doktor özel krem yaptırıyor ayrıca şampuanı ve vücut losyonu da var çarşaf kıyafet vs hersey yıkana çak ve kremi 3 gün sürüp vücutta bekletiyorsun ihmal etme bir müddet sürdükten sonra geçiyor gibi oluyor ama sakın ilacı bırakma geçmiyor deri altında saklanıyor mus bakteri sürek li sür Allah yardımcın olsun çok illet bir hastalık boz zor atlattık hele minik prensesim çok çekti şimdi kurtulduk Allaha şükür geçmişler olsun

airwalk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
148
51
28
wilkinson krem en etkilisi bu icindeki kükürt ten yoğun kokusu ama ilk gunden etki eder rahat uyursunuz

kaan73

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
72
22
8
Kumar kolay para sizi yavaş yavas zehirler evinizden eşinizden yurdunuzdan sağlığınızdan sıhhatinizden eder. Ölene kadar sürünürsünüz geç olmadan vazgeçin.

akınco

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
947
543
93
Uyuz büyük sıkıntı eziyeti çok valla çabuk anlatırsınız umarım 5-6 ay atlatamayan tanıdıklarım oldu aile ortamında çok sıkıntı biri dikkat etmese ilaç kullanımına defalarca tekrar tekrar diğer kişilere bulaştırıyor ve ikinci bulaşma ve sonrasında yumurtlama dönemi çok daha kısa dikkatli olmak lazım

Yazlık

BJK
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,725
6,102
113
Reis çocuk kaç yaşında ya üzüldüm bende geçirdim onu çok kötü birşey

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
Çocuğa üzüldüm geçmiş olsun

ragoo10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
250
176
43
Allah acil şifalar versin.meşakatli bir hastalik

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,509
745
113
Bende karışım bir krem var, bende olmuştum daha önce. Tüm vücuduma sürüyordum 3 4 gün de iyi oldu. Doktor eczaneye yönlendirmiştir umarım. Çoğu eczane bu karşımı yapıyor. Eczacıya da sorabilirsin. Geçmiş olsun yiğidime.