Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Uyuz Vakası :( Uyuz Olduk

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
600
298
63
Cezaevinde bizde olduk tatlı tatlı ne güzel kaşınıyoduk 😁
Verdikleri ilacı doktorun söylediği kadar kullanın ben fazla kullandım şuan vücudumda biyer kaşındığı zaman bulamıyorum hissizlik oluştu. Acıyı falan geç algılıyorum

paradise7452

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
192
66
28
krem fılan degıl en etkılısı hap ısmı aklıma gelmedı bıraz pahalı ama ıkı uc gunde gecırıyor o hapla atlatmıstım

Mybahs

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
25
2
3
Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır sadece gece ufak ufak kaşıntı oluyordu vücutta oğlumun. Doktora götürdüm mantar denildi. Dün gece daha da şiddetli şekilde kendini parçalıyor gibi kasiyordu şimdi doktora gittim inceledi ve sonuç UYUZ. Çok bulasiciymis şuanda da pandemi derecesine gelmiş ama kimse konuşmuyor hiç bunları. Ailede 5 kişiyiz ve herkes aynı tedaviyi uygulayacak inşallah kısa sürede atlatırız.
Kardeşim bildiğin herşeyi unut sana fazlasıyla tecrübe ettiğim bir yöntem söyleyeceğim 4. Gün kurtulmuş olacaksın

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,284
4,763
113
Kumar kolay para sizi yavaş yavas zehirler evinizden eşinizden yurdunuzdan sağlığınızdan sıhhatinizden eder. Ölene kadar sürünürsünüz geç olmadan vazgeçin.
Samanyolu tv reklamlari gibisiniz aw. Herkes herseyin farkinda kral, camiye gidip de namazi birakin la kalkin gidin demekle ayni sey.

Bu arada o uyuz ilaci kremmi ne, cok beter bi kokukusu var gecmis olsun

isyankar3113

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,534
584
113
Reis bunu kullanmadan geçmez git eczaneye yetişkin çocuk şeklinde satılıyor kokusu çok kötü değil uyuza tek etki eden krem yoksa aylarca kurtulamassin sirke einkson vs hepsi olmadı bu kurtardı bizi bu illetten ama mutlaka eczaneden al

Ekli dosyalar

isyankar3113

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,534
584
113
Kullandığın herşeyi çöpe at sıcak sudan yıkan Arap sabunu ile çok sıcak sudan sonra bunu sür sabah akşam bu yöntemi 3 gün yap 4 üncü gün birşeyin kalmayacak ama sen 1 iki gün daha devam et bu illet yumurtluyor büyükler ölüyor yavrular kalıyor onun için bir kaç gün devam et yumurtadan çıkıp ölürler

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,747
4,532
113
Kuduz yazısını görünce aklımda direkt bu görsel canlandı
sddefault.jpg

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,876
5,375
113
Benide buradaki betco bürolar uyuz etti

tugceseyhan

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
92
21
18
Geçmiş olsun yavrucaga su cocuklarimiz hep iyi olsunlar ya .

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,127
113
Çok geçmiş olsun sayın Fahrettin koca korkulacak birşey yok diyor ama maalesef hastanedeki çalışan arkadaşlarım hiç öyle demiyor kendinize dikkat edin dostlar

kaykay61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
786
179
43
Yav bendede 2-3 gündür var ayaklarım kaşınıyor sivilce gibi oluyor kaşınınca kollarımda

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,371
113
her kaşıntı uyuz değil dermatit,alerjik reaksiyon tarzı şeylerde olabilir diğer kaşınan arkadaşlar için bilmediğiniz uyuz geçirme yöntemlerini uygulamayın her kaşıntıda

Tanjuk39

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
585
120
43
Reis bunu kullanmadan geçmez git eczaneye yetişkin çocuk şeklinde satılıyor kokusu çok kötü değil uyuza tek etki eden krem yoksa aylarca kurtulamassin sirke einkson vs hepsi olmadı bu kurtardı bizi bu illetten ama mutlaka eczaneden al
oda çöp

Lawlss

Toplam Kazanç: 0.00 ₺
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
3,617
113
Abim de uyuz oldu, kremlerle falan tam atlattı dedik sonra yine başladı. Beyaz sirkeyle her şeyi yıkıyoruz, bi türlü geçmedi

Cansucuk

Nal'in varsa at var. Rulet oynuyorsan paran var
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
224
221
43
Evet İstanbul'a geldim ve sabah sabah aç karnına ZİVER kullandik. Çocuk için krem söylendi onu kullanacagiz, lakin yetişkinlerde ZİVER en etkili ilaç olduğu siylendi. Kiloya göre verilen ilacmis ben ve eşim 6Şar tane içtik. Bir kere iciyorsun geçiyor dedi doktorumuz ama çocuk için mecbur losyon verdi geçmezse başka başka losyon tedavileri. Çocuk icin tedavi biraz uzun olacak ama biz yetişkinler bu ilaçla %90 başarı sagladigini soyledi. İlaç reklamı gibi anlatmış olabilirim ama doktorum inanmış beni de inandırdı. :))) ZİVER DOKTORUNUZA SORMADAN KULLANMAYİNİZ :)