Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaşıntı Rahatsızlığı , Uyuz

zlatan60

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11
4
3
Selamın aleyküm herkese iyi forumlar çevre illerde ve yaşadığım yerde Kdz Ereğli birçok kişide uyuz belirtileri varmış. Eve geldiğimden bu yana kaşınıyorum, vücudumda kabarıklıklar kızarıklıklar çıkmaya başladı. İnternetten baktım parmak aralarında kabarıklıklar göğüs bölgesinde kaşıntı kızarıklıklar semptomlar bunlarmış. Hepsi bende mevcut. Bu hastalıkla ilgili bilgisi olan var mı ? Daha önce yaşayan var mı? Ne iyi gelir nedir ne değildir. Kimseye tokalaşmayın aynı şeyleri giymeyin dokunmayın bi bu eksikti valla triplere soktu moralimi bozdu işin yoksa hastaneye git çulsuz çulsuz.
Kardeşim geçmiş olsun aynısını bende yaşadım doktora git 2 tane losyon yazdı kalmosan ve anti_skab bunları kullan 1 haftada duzelirsin Allah'ın izniyle

zlatan60

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11
4
3
Kardeşim geçmiş olsun aynısını bende yaşadım doktora git 2 tane losyon yazdı kalmosan ve anti_skab bunları kullan 1 haftada duzelirsin Allah'ın izniyle
Özellikle bende göbek ve koltukl altı bölgemde aşırı kaşıntı vardı doktor uyuz olabilir dedi bu 2 ilacı yazdı kullandım şükür düzeltim kıyafetleri filan iyice sıcak suda yika temizlik ydp kaldığın yerde

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,695
40,053
113
Özellikle bende göbek ve koltukl altı bölgemde aşırı kaşıntı vardı doktor uyuz olabilir dedi bu 2 ilacı yazdı kullandım şükür düzeltim kıyafetleri filan iyice sıcak suda yika temizlik ydp kaldığın yerde
şuan hastanedeyim bakalım sıra bekliyorum ne olduğunu öğrenicez

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,700
1,232
113
Hastaneye gerek yok eczaneden uyuz ilaci alip heryerine sur kiyafetlerini kaynat geçer dost ..

secduman

Üye
Yeni Üye
31
9
8
Hastaneye gerek yok eczaneden uyuz ilaci alip heryerine sur kiyafetlerini kaynat geçer dost ..
Kardeşim ailecek atlattık wilkinsin pomat bu ilacı alacaksın 3 gün peşpeşe kullanacaksin ardından 1hafta sonra 3 gün yine peşpeşe kullan krem falan doktor hikaye moralini bozmayın ama beş defa virüs gecirseydimde bu hastalara yakalanmasaydim üstünü başını atma na gerek yok ama yikayip havalandiriyisun çok pis bir ilaç pomat allah yardımcım olsun kimse ile temas etme bize büyük oğlan arkadaşlarından getirdi geçmiş olsun

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,695
40,053
113
Bu devlet hastanelerinin Allah belasını versin

ferhatcan21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,653
436
83
Bu devlet hastanelerinin Allah belasını versin
Bende 8 aydır var ilk 2 ay berbatti kullanmadigjm ilaç kalmadı temiz olmama rağmen çevrede vardı nasıl bulaştı anlamadım misafirliğe bende 1 haftalığına kalan yegenden kaptım sanırım aynı yatakta uyudum yatağın üstünde pubg oynuyordu saatlerce bende o yatakta uyudum heralde ondan geldi ama berbat diyebilirim 8 ay geçti şu an bile çok hafif arada oluyor

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,741
3,571
113
Selamın aleyküm herkese iyi forumlar çevre illerde ve yaşadığım yerde Kdz Ereğli birçok kişide uyuz belirtileri varmış. Eve geldiğimden bu yana kaşınıyorum, vücudumda kabarıklıklar kızarıklıklar çıkmaya başladı. İnternetten baktım parmak aralarında kabarıklıklar göğüs bölgesinde kaşıntı kızarıklıklar semptomlar bunlarmış. Hepsi bende mevcut. Bu hastalıkla ilgili bilgisi olan var mı ? Daha önce yaşayan var mı? Ne iyi gelir nedir ne değildir. Kimseye tokalaşmayın aynı şeyleri giymeyin dokunmayın bi bu eksikti valla triplere soktu moralimi bozdu işin yoksa hastaneye git çulsuz çulsuz.
Belediye ya da Erdemir plajına gittin mi yakın zamanda

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,695
40,053
113

Yildiraygs87

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,192
1,515
113
Kumar krizidir o ondan

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,570
1,037
113
hayatim boyunca yaşamadim kafasini merak ediyorum nasil bir illet acep

adaş

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,468
791
113
Dost öncelikle geçmiş olsun ben de senin sorunlarla karşılastim tek çözümü yatağımi+ örtülerimi ve bütün kıyafetlerimi yıkadım doktorum sonra bir spreyle krem vermisti ilaçların adını hatırlayamıyorum onları da kullandım tamamen kurtuldum.