Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaşıntı Rahatsızlığı , Uyuz

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,033
39,576
113
Selamın aleyküm herkese iyi forumlar çevre illerde ve yaşadığım yerde Kdz Ereğli birçok kişide uyuz belirtileri varmış. Eve geldiğimden bu yana kaşınıyorum, vücudumda kabarıklıklar kızarıklıklar çıkmaya başladı. İnternetten baktım parmak aralarında kabarıklıklar göğüs bölgesinde kaşıntı kızarıklıklar semptomlar bunlarmış. Hepsi bende mevcut. Bu hastalıkla ilgili bilgisi olan var mı ? Daha önce yaşayan var mı? Ne iyi gelir nedir ne değildir. Kimseye tokalaşmayın aynı şeyleri giymeyin dokunmayın bi bu eksikti valla triplere soktu moralimi bozdu işin yoksa hastaneye git çulsuz çulsuz.

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,719
20,244
113
Selamın aleyküm herkese iyi forumlar çevre illerde ve yaşadığım yerde Kdz Ereğli birçok kişide uyuz belirtileri varmış. Eve geldiğimden bu yana kaşınıyorum, vücudumda kabarıklıklar kızarıklıklar çıkmaya başladı. İnternetten baktım parmak aralarında kabarıklıklar göğüs bölgesinde kaşıntı kızarıklıklar semptomlar bunlarmış. Hepsi bende mevcut. Bu hastalıkla ilgili bilgisi olan var mı ? Daha önce yaşayan var mı? Ne iyi gelir nedir ne değildir. Kimseye tokalaşmayın aynı şeyleri giymeyin dokunmayın bi bu eksikti valla triplere soktu moralimi bozdu işin yoksa hastaneye git çulsuz çulsuz.
Tap taze uyuz hastalığı atlatmış biri olarak söylüyorum uykusuz gecerler seni bekliyor

Elmoradon

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,665
2,410
113
Suriyelilerin bizim ülkemize getirdiği bi hastalık eczaneden özel bi karışım yaptırıp bir ay boyunca sürekli sürmen lazım geçmiş olsun umarım bi an önce atlatırsın hakkaten sıkıntılı bi hastalık

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,719
20,244
113
Gündüz rahatsız gece tatlı tatlı kaşınıyosun artık kaşınmaktan yara edene kadar göbek koltuk altı bacaklar daha çok kaşınıyo öyle 2-3 güne geçen bişey değil ailede sürekli devir daim yaparak 1 seneyi bulanlar var en az 1 ay çekersin

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,719
20,244
113
Biraz masraflı ilaçları var kremlerini falan kullandıktan sonra 2-3 gün yıkanmayıp aynı kıyafetlerle durman lazım lazım sonra o kıyafetleri kaldırıp banyonu yapıp yeniden kremleniceksin

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,033
39,576
113
Gündüz rahatsız gece tatlı tatlı kaşınıyosun artık kaşınmaktan yara edene kadar göbek koltuk altı bacaklar daha çok kaşınıyo öyle 2-3 güne geçen bişey değil ailede sürekli devir daim yaparak 1 seneyi bulanlar var en az 1 ay çekersin
Oooof of sağol aga bilgilendirme için ulan ya tam da şarkının kaydını aldık mixe gönderdik vs vs derken hastalık çıktı iyi mi , sabah hastaneye gidicem bakalım ne diyecek doktor

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,033
39,576
113
Biraz masraflı ilaçları var kremlerini falan kullandıktan sonra 2-3 gün yıkanmayıp aynı kıyafetlerle durman lazım lazım sonra o kıyafetleri kaldırıp banyonu yapıp yeniden kremleniceksin
Vay arkadaş , kıyafetleri çöpe mi atıyoruz

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,719
20,244
113
Oooof of sağol aga bilgilendirme için ulan ya tam da şarkının kaydını aldık mixe gönderdik vs vs derken hastalık çıktı iyi mi , sabah hastaneye gidicem bakalım ne diyecek doktor
Siklemiyolar fazla ben defalarca gittim pederide götürdüm ilaç yazıp yolluyo aktardan kükürtlü sabun al banyonu onunla yap ama sabunu senden başkası kullanmasın

Mrxfloud

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,706
546
113
Suan bende de var gecmis olsun cok kotu bisey 1 tanesi bile olmesse yeniden canlaniyolar

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,033
39,576
113
2 ay oldu daha tamamen atlatamadım eskisinden az ama var hala tırnaklarımı düzenli kesen ben kaşınmak için tırnak uzattım aw
Vay arkadaş ya daha önce hiç hastalık çekmedim şimdi böyle düşününce acayip stres yaptım anlatamam