Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kaşıntı Rahatsızlığı , Uyuz

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,719
20,245
113
Babamın artık kaşınmaktan iyice bıkkınlık geliğ ağladığını bilirim mk

Pepe61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
897
142
43
Hala ufak ufak var bende survivor dan gelmiş gibiyim heryerim yara tırnak uzattım diyom ya az daha devam etse protez taktırcam
Kaynar suda denedin mi bir hoş oluyor insan acayip zevk veriyor 😀 elimin parmak içleri falan. Berbattı kaynar suya koyuyordum haz alıyordum resmen 😅

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,650
3,681
113
Geçmiş olsun kardeşim

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,122
579
113
Reis 1- b.k kokan kremi verecekler hic bulasma bı b.ka yaramıyor 2- beyaz bi kremi var uykusuzluktan kafayı yeme noktasına gelirsen uyumak icin sür kısa süre rahatlatir ama asla iyilestirmez 3- sıcak su ile asla duş alma cok fena azdırır günde en az 3 4 kere soğuk su duş al.. 4- kıyafetler yatak her gün yikanmali 5-calisiyosan is yerinde uyuzun artmasi sonucu işten olabilirsin veya dalga söz konusu olabilirsin sevmediğin insanlarla bol bol tokalas:)

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,042
355
83
kanka ablam nedenini bilemediğimiz bir sebepten yakalndı bu lanet hastalığa soda ile duş bayağı iyi geliyor haberin olsun

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,509
745
113
Kardeşim ben yaşadım aynısını, eczane karışım bir ilaç yapıyor, cildiyeye git muhtemelen onu önerir yeni biseyler cikmadiysa tabii, umarım iyi olursun çok berbat bişey. Ayrıca sante care diye losyon var onuda cildiye doktoruna sorabilirsin. Geçmiş olsun. Ben karışımı kullandığım da 2 hafta da iyi oldum. Sante care'i kuzenim kullandı, 1 ay da iyi olmus. Vücuttan vücuda fark gosteriyor olabilir tabi.

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,122
579
113
Gündüz rahatsız gece tatlı tatlı kaşınıyosun artık kaşınmaktan yara edene kadar göbek koltuk altı bacaklar daha çok kaşınıyo öyle 2-3 güne geçen bişey değil ailede sürekli devir daim yaparak 1 seneyi bulanlar var en az 1 ay çekersin
Vallaha öyle tüm mahalleye aileye buladmisti kullanmadigimiz ilac losyon kalmamıştı 2 seneye yakın sürmüştü bi yerde uykusuz uykusuz işe gitmekten işten olmustum