Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Fixbet 333 TL Nakit Yatırımsız ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

adanali011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,418
469
83
Gönderildi deyip gondermiyorlar mi bende çektim ama

Esse1929

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
57
17
8
Arkadaşlar çeken varmi 333 ü 2000 yaptım 300 banka havale verdim Telegram 40 spini de 300 yaptım papara verdim ikiside gönderildi diyor her iki kazanç ta gelmedi

Ankaralhaymana

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
50
14
8
Ekli dosyayı görüntüle 479640

333 TL Nakit , Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Bu promosyondan sitemize ilk defa kayıt oluşturan tüm üyelerimiz faydalanabilir.
Bu promosyondan faydalanabilmek için üyeliğinizi oluşturduktan sonra telefon doğrulama işleminizi tamamlamanız gereklidir.
SMS onayı ile hesabınızı doğruladıktan sonra deneme bonusu otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.
Deneme bonusu için Canlı Destek Hattımıza bağlanmanıza gerek yoktur.
333 TL Nakit üyelik bonusu ve kazançları dilediğiniz alanda ve oyunda kullanabilirsiniz .

Bonus Kuralları

• Bu bonusumuzu dilediğiniz alanda herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz .
• Çekim işlemi yapabilmeniz için üyelik bakiyenizi minimum 2000₺ yaparak maksimum/minimum 300₺ ; bakiyenizi minimum 3000₺ yaparak maksimum/minimum 400₺ çekim talebi oluşturabilirsiniz.
• Bonusun geçerlilik süresi yedi (7) gündür. Geçerlilik süresi biten bonus ve kazançları geçersiz sayılır.
• Bu promosyondan aynı cihazdan ve IP adresinden açılmış hesaplar, aynı isim yada soy isimle yeni oluşturulmuş hesaplar faydalanamaz.

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ 2 k yaptık 300 çekim verdik bakalım ne olacak

Ekli dosyalar

Ankaralhaymana

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
50
14
8
Ekli dosyayı görüntüle 479640

333 TL Nakit , Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Bu promosyondan sitemize ilk defa kayıt oluşturan tüm üyelerimiz faydalanabilir.
Bu promosyondan faydalanabilmek için üyeliğinizi oluşturduktan sonra telefon doğrulama işleminizi tamamlamanız gereklidir.
SMS onayı ile hesabınızı doğruladıktan sonra deneme bonusu otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.
Deneme bonusu için Canlı Destek Hattımıza bağlanmanıza gerek yoktur.
333 TL Nakit üyelik bonusu ve kazançları dilediğiniz alanda ve oyunda kullanabilirsiniz .

Bonus Kuralları

• Bu bonusumuzu dilediğiniz alanda herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz .
• Çekim işlemi yapabilmeniz için üyelik bakiyenizi minimum 2000₺ yaparak maksimum/minimum 300₺ ; bakiyenizi minimum 3000₺ yaparak maksimum/minimum 400₺ çekim talebi oluşturabilirsiniz.
• Bonusun geçerlilik süresi yedi (7) gündür. Geçerlilik süresi biten bonus ve kazançları geçersiz sayılır.
• Bu promosyondan aynı cihazdan ve IP adresinden açılmış hesaplar, aynı isim yada soy isimle yeni oluşturulmuş hesaplar faydalanamaz.

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ
Arkadaşlar çekim geldi bana herkese bol sans

drdre34

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5
0
1
Adamlar hem havale ile çekim şartı yaptırıyorlar bende gittim havale ile çekim verdim bakiye 2100'dü sonra düzenlendi geriye kalan bakiye bide çekim reddedildi farklı yöntem istiyorlar diye bende gittim kolaypay çekim böyle hata veriyor kullanılabilir miktar -33 falan günlük çekim limiti aşıldı diyo zaten çekim reddedildi nasıl limit aşılıyor ne ayak bunlar nasıl sistemleri var anlamadım nasıl site yönetiyorlar gördüğüm en kötü sitelerden birisi olabilir yaptıkları tek şey lisans almak. ;)
1708774832527.png1708774864077.png1708774877790.png

toprakcf

Horoz Dövüşçüsü Köpek Yarışçısı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
762
313
63
Adamlar hem havale ile çekim şartı yaptırıyorlar bende gittim havale ile çekim verdim bakiye 2100'dü sonra düzenlendi geriye kalan bakiye bide çekim reddedildi farklı yöntem istiyorlar diye bende gittim kolaypay çekim böyle hata veriyor kullanılabilir miktar -33 falan günlük çekim limiti aşıldı diyo zaten çekim reddedildi nasıl limit aşılıyor ne ayak bunlar nasıl sistemleri var anlamadım nasıl site yönetiyorlar gördüğüm en kötü sitelerden birisi olabilir yaptıkları tek şey lisans almak. ;)
Ekli dosyayı görüntüle 480710Ekli dosyayı görüntüle 480714Ekli dosyayı görüntüle 480715
Desteğe baglan duzeltiyorlar

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,643
1,861
113
Beyler site kendinden de saglam geçde olsa geliyor

Alpaslan27

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
129
11
18
Üye olmayın sahtekar bunlar SMS aktif edddim halde eklenmedi loli22 kullanıcı adim

Eren1061

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3
0
1
Nasıl alıyorsunuz burdan bonusu bize sms falan hiç bişey gelmiyor canlı desteğe bağlanıyorum adam bu hakkında bilgi veremiyoruz diyor değişik değişik konuşuyor sms onayını nasıl yapcaz hiç bişey anlamadım