Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Fixbet 333 TL Nakit Yatırımsız ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

hürsultan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,358
512
113
Hala sms alamıyorum numarayı verdim böyle bir numara kayıtlı değil diyor. E tamam kontrol edin kullanıcı adında numara farklı ya da yanlış mı diye biz bakamıyoruz diyor . :) Bazende numarayı reklama acın diyip kapatıyor nlamsız gerçekten

canerdek

Yeni üye
Yeni Üye
3
0
1
Deneme bonusunu ödüyor ama sonrasında siteye yatırım yapmayın 100 tl yatırım yaptım 2k yaptım,Çekim verdim reddediyorlar :D :D :D

delgado52

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
206
72
28
SMS gelmiyor dünden beri boşuna üye olduk bespara etmez site

Byjoker001

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
136
80
28
Arkadaşlar yeni bir site 333 TL bonus veriyor yatırım şartsız şansınız bol olsun ben çekim yaptım darısı size.

Ekli dosyalar

paplopicasso

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
62
17
8
Çevirdim 2000 yaptım çekim verdim 300 böyle yaptılar 😂😂Screenshot_2024-02-23-23-02-41-982_com.android.chrome.jpg

Lapua0885

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1
0
1
Arkadaşlar bu siteye multipay havale yöntemi ile yatırım yaptım fakat 1 saat geçmesine rağmen hesaba geçmedi ardından canlı desteğe yazdım ve dekontu paylaştım akabinde benim başka siteye yatırım yapıp kendilerini dolandırma amaçlı dekontu kullanmakla itham ettiler tüm ekran görüntüleri mevcut tokatçı bunlar 20240224_001632.jpg