Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Fixbet 333 TL Nakit Yatırımsız ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,966
56,948
113
1708607213876.png

333 TL Nakit , Yatırım ve Çevrim Şartsız Deneme Bonusu

Bu promosyondan sitemize ilk defa kayıt oluşturan tüm üyelerimiz faydalanabilir.
Bu promosyondan faydalanabilmek için üyeliğinizi oluşturduktan sonra telefon doğrulama işleminizi tamamlamanız gereklidir.
SMS onayı ile hesabınızı doğruladıktan sonra deneme bonusu otomatik olarak hesabınıza eklenecektir.
Deneme bonusu için Canlı Destek Hattımıza bağlanmanıza gerek yoktur.
333 TL Nakit üyelik bonusu ve kazançları dilediğiniz alanda ve oyunda kullanabilirsiniz .

Bonus Kuralları

• Bu bonusumuzu dilediğiniz alanda herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz .
• Çekim işlemi yapabilmeniz için üyelik bakiyenizi minimum 2000₺ yaparak maksimum/minimum 300₺ ; bakiyenizi minimum 3000₺ yaparak maksimum/minimum 400₺ çekim talebi oluşturabilirsiniz.
• Bonusun geçerlilik süresi yedi (7) gündür. Geçerlilik süresi biten bonus ve kazançları geçersiz sayılır.
• Bu promosyondan aynı cihazdan ve IP adresinden açılmış hesaplar, aynı isim yada soy isimle yeni oluşturulmuş hesaplar faydalanamaz.

GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,841
2,912
113
üye oldum aldım ben yeni sponsor heralde hayırlı olsun güzel site gerçekten 500 oldu kasa 2k yapıp çekim veriyim

SaldirayAbi

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
10,744
3,407
113
Üye olunmuyor

RedfoX

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,832
720
113
Sürekli işaretli alanları kontrol edin hatası veriyor

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,841
2,912
113
ütüldük bonanzada olmadı 2k
500 lük satın aldım patlattı ödemedi sıfırlandı çok takılıyor bonanza site yeni olduğu için

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
161
43
İsaretli alanı kontrll edin diyo yumrugu vurucam ekrana nereyi kontrol etcez heryer yeşil yanmiş doğru yazmisiz daha ne bide daha kayıt olmadan sms attınız nasıl bı yamyamlık

eyalet32

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,159
914
113
İsaretli alanı kontrll edin diyo yumrugu vurucam ekrana nereyi kontrol etcez heryer yeşil yanmiş doğru yazmisiz daha ne bide daha kayıt olmadan sms attınız nasıl bı yamyamlık
kral kahkaha attım Allah da seni güldürsün herkes de aynı sorun var galiba

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
161
43
Aynı dk içerisinde 3 sms ulan kayıt olunmuyor sms atsanizn ne

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,017
2,198
113
Üye olmaya çalışıyorum olmuyor , " işaretli alanları kontrol ediniz " diye hata mesajı veriyor. Nasıl üye olupta alacağız bunu ?

Rago

Falan Filanlı Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
483
161
43
Az daha sabır desteği bunalticam 20kisi kaldi

RedfoX

Tanınmış üye