Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Yılların Kumarbazıyım Böyle Birşey Görmedim :)

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,761
8,174
113
Bence adam haklı neden 20 değil 10k da bırakıyor ki o parayı şimdi 2 günde bitirecek bu arkadaş ayıp etmiş bence ya banlansın yada 50k yapması için bi şans daha verin

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,112
2,771
113
bana eklenmemiş dost en son 1 yıl önce 200 tl çekim reddedilmiş sonra gönderilmiş :D

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,092
414
83
arkadaşlar selam herkese bol şans diliyorum. Bildiğiniz gibi forumda aktif üyelerden birisiyim. Para yoktu bonus kovalıyorum. Bi tane arkadaş sahabet 50 spin veriyor diye bi paylaşım yaptı
herneyse bi gireyim dedim. belki vardır diye.. şifre hatalı dedi ala ala dedim sonra sifreyi sıfırladım bi girdim bakiye 10330 tl ne anaaaa dedim.
bi dünya slot çevirmiş birileri yatırımlar çekimler yapmış. hemen tabi sitede işlemleri kapattım. sonra kendi banka hesabıma paramı çektim. Bu arada bu şeref yoksunu kişi şuan bu forumda
herşeyini tespit ettim. papara no falan hepsini siteye kaydetmiş bide :) neyse allah razı olsun ilaç gibi geldi :):):)
Adamin sayesinde 10k yi cebe indiriyorsun birde adama seref yoksunu diyorsun paraya dokunmasan dedigin seyi anlayacagimda yaptigin bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,087
451
83
arkadaşlar selam herkese bol şans diliyorum. Bildiğiniz gibi forumda aktif üyelerden birisiyim. Para yoktu bonus kovalıyorum. Bi tane arkadaş sahabet 50 spin veriyor diye bi paylaşım yaptı
herneyse bi gireyim dedim. belki vardır diye.. şifre hatalı dedi ala ala dedim sonra sifreyi sıfırladım bi girdim bakiye 10330 tl ne anaaaa dedim.
bi dünya slot çevirmiş birileri yatırımlar çekimler yapmış. hemen tabi sitede işlemleri kapattım. sonra kendi banka hesabıma paramı çektim. Bu arada bu şeref yoksunu kişi şuan bu forumda
herşeyini tespit ettim. papara no falan hepsini siteye kaydetmiş bide :) neyse allah razı olsun ilaç gibi geldi :):):)
Hocam gülle gülle harca Bal şeker olsun
@Shellac şu @asjokey denilen şahıs sana emanet Haksız kazanç ve forum da üye bilgilerine sızma Ban sebebi dir bence bana öyle geliyor Saygılar

Dengebet Destek

Büro Destek
Büro Destek
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,673
1,055
113
Hocam sizde mi grandpasha beni 65 k dolandırdı :(
Vallah kral başka firma hakkinda konuşmak bana düşmez ama Dengebet için garanti verebilirim. Başka firmada mağduriyetiniz için kalben üzgünüm ama malesef bu tip merdiven alti diye tabir edilen firmalarda mevcut. Siz her zaman için oynadiğiniz ve güvendiğinizden şasmayin

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,087
451
83
Vallah kral başka firma hakkinda konuşmak bana düşmez ama Dengebet için garanti verebilirim. Başka firmada mağduriyetiniz için kalben üzgünüm ama malesef bu tip merdiven alti diye tabir edilen firmalarda mevcut. Siz her zaman için oynadiğiniz ve güvendiğinizden şasmayin
Peki hocam sponsor dan şaşmayız artık

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
744
235
43
@Shellac baskan site buraya sponsor sorun size verirler görseli kanit yok vs diyorsun

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
744
235
43
Adamina gore muamele yapiyorsunuz adam sifremi kirmis girmis oynamis forumda aktif sesi cikmiyor ve hâlâ banlamıyor

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,647
1,184
113
Sahabette 10 k yaptiysa bu adami bulun elinden opun valla buyuk kumarciymis ben sahabette bikere oynadim oyunlar hep donuyo oyundan atiyo yani 10 spin cevircem diye 2 saat ugrasmistim leş gibi site ama bu adami tebrik ederim oyle bi sitede bu parayi kasmak mucize 😂

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,277
70,660
113
Dostum bir eksiğiniz var gece çekimleri çok uzun sürüyor yani 45dk 1 saat onu düzeltmediniz önceden böyleydi geçen denedim destekle de konuştum hala aynı ben şahsen bu yüzden yatırım yapmıyorum kumar gece dönüyor ben 45 dk değil 15 dk bekleyemem o aldığımız gibi başka yere kaybetmemiz lazım