Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Yılların Kumarbazıyım Böyle Birşey Görmedim :)

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
445
83
arkadaşlar selam herkese bol şans diliyorum. Bildiğiniz gibi forumda aktif üyelerden birisiyim. Para yoktu bonus kovalıyorum. Bi tane arkadaş sahabet 50 spin veriyor diye bi paylaşım yaptı
herneyse bi gireyim dedim. belki vardır diye.. şifre hatalı dedi ala ala dedim sonra sifreyi sıfırladım bi girdim bakiye 10330 tl ne anaaaa dedim.
bi dünya slot çevirmiş birileri yatırımlar çekimler yapmış. hemen tabi sitede işlemleri kapattım. sonra kendi banka hesabıma paramı çektim. Bu arada bu şeref yoksunu kişi şuan bu forumda
herşeyini tespit ettim. papara no falan hepsini siteye kaydetmiş bide :) neyse allah razı olsun ilaç gibi geldi :):):)
Helal la dost valla supersin

Emere45

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,500
723
113
Adam iyilik yapmis iste benim hesabada boyle hayirsever biri girse keske1🤣

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
744
235
43
daha önce 2 kere birileri girip 15k yakın 0 lamıştı böylesini ilk defa gördüm

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
744
235
43
1627191514 buda papara no arkadaşın

Aslan344

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,166
445
83
arkadaşlar selam herkese bol şans diliyorum. Bildiğiniz gibi forumda aktif üyelerden birisiyim. Para yoktu bonus kovalıyorum. Bi tane arkadaş sahabet 50 spin veriyor diye bi paylaşım yaptı
herneyse bi gireyim dedim. belki vardır diye.. şifre hatalı dedi ala ala dedim sonra sifreyi sıfırladım bi girdim bakiye 10330 tl ne anaaaa dedim.
bi dünya slot çevirmiş birileri yatırımlar çekimler yapmış. hemen tabi sitede işlemleri kapattım. sonra kendi banka hesabıma paramı çektim. Bu arada bu şeref yoksunu kişi şuan bu forumda
herşeyini tespit ettim. papara no falan hepsini siteye kaydetmiş bide :) neyse allah razı olsun ilaç gibi geldi :):):)
Bende bakicam şimdi siteye ballı 3. T de bize kalır dost :)

kertis123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
744
235
43
kimlik falan istediler sadece havale ile çekersin dediler çapraz çekim yokmuş çektm bende sagolsun :)

habisrwy

hayat bitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,665
2,997
113
oha

tilkici

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
291
170
43
Ah be efkar basmıştı dün geceden beri, şu olay keyfimi yerine getirdi. Bildiğin; "Eşek ölmüş, sırt üstü düşmüş; -karnı- da güneş görmüş" olayı gerçekleşmiş. :cool:

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,761
8,174
113
İsim soyisim benzerliğimi var acaba bazen böyle aileden tek kişinin katılacağı promolar oluyor yatırımlı vs senin hesabı multi niyetine mi kullanmak istedi sanırım

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,506
1,116
113
Benim kullanıcı adını şifresini vereyimde yatırım yapsın ya

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Vay anasını ya, mahalle bakkalına gidip veresiye defterinde ki borçları kapatan isimsiz kahraman gibi eleman, ifşa olmuş sadece tek fark