Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sigaraya Zam Gelince Sigara Bırakma Hattında Yoğunluk Oluştu!

arkanabakma

Vakıfbank'tan Fatma
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,776
3,032
113
2 ay oldu bırakalı cep açısından kafa rahat

TheDefinity

Kai Hiwatari 🎩
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,203
828
113
Son zamlardan sonra düştüm tütüne. Elimdeki tütünler.... ☺

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,327
1,528
113
Alkol ve mazotada zam var

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
985
711
93
Benim dikkatimi ceken bisey daha var 25 sene once mesela Lm ile marlboro arasinda nerdeyse 2 kat fiyat farki vardi simdi oda kapandi nerdeyse hepsi ayni fiyat.simdiki fiyatlari biliyosunuz bide o zamanki farka bakin ben o zamanlar yeni baslamistim.o zamanlar marlboro icenlere ooo zenginsin diyorduk Ekli dosyayı görüntüle 360799
Hepsi aynı fabrikadan çıkıyor. Pahalı olması gerekenin kalitesinde düşüş oldu. Yakın fiyat olmalarından doğal bir şey yok. Aradaki 2 TL'de isme verilen para sadece :)

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,553
70,992
113
Hepsi aynı fabrikadan çıkıyor. Pahalı olması gerekenin kalitesinde düşüş oldu. Yakın fiyat olmalarından doğal bir şey yok. Aradaki 2 TL'de isme verilen para sadece :)
Farklı aromalarda bekletiliyor tütünler sebebi o Marlboro muratti parlıament tütün aynı aromalar farklı

marinpnn

Horozcu Eniştenin Meneceri 🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,747
3,002
113
Daha bu ne hazır olun

yumlu

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
985
711
93
Farklı aromalarda bekletiliyor tütünler sebebi o Marlboro muratti parlıament tütün aynı aromalar farklı
Olabilir ama olay sadece aroma değil. Premium sayılan Parliament, Marlboro vs. sigaraların hepsinin kalitesinde düşüş var. Yurtdışına çıkıp orada aynı sigarayı alanlar net bir şekilde deneyimleyebiliyor. 3. Sınıf vatandaş muamalesi gördüğümüz için tükettiğimiz ürünlerin kalitesi de çok düştü.

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,122
579
113
Konu hortlamisken boş gecmeyelim parliament iciyodum konu açıldığı zaman şimdi tekel tütün heralde bı beş sene sonra mısır 🌽 püskülü 10 sene sonra tezek hadi hayırlısı

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,553
70,992
113
Olabilir ama olay sadece aroma değil. Premium sayılan Parliament, Marlboro vs. sigaraların hepsinin kalitesinde düşüş var. Yurtdışına çıkıp orada aynı sigarayı alanlar net bir şekilde deneyimleyebiliyor. 3. Sınıf vatandaş muamalesi gördüğümüz için tükettiğimiz ürünlerin kalitesi de çok düştü.
Üretiminde bulundum 9 ay biliyorum süreçleri tütünler değişmiştir her şey maliyeti düşürmek üzere en büyük etken aromalar içimde ki