Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İstanbul ve Bursa'da Hissedilen Deprem

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,042
355
83
Hepsi zamanı geldiğinde açıklandığında yüzünüzü görmek istiyorum gerçekten tek isteğim bu şuan siz cahil kalmaya devam edin :)
Dostum sorun şu ki göreceğin şeylerin aynısını göreceğime inanıyorum ama senin şu anki inancın saptırılmış gibi yazdığın metinden bunu anlıyorum ben benim Allaha şükür böyle sapkınlığım yok o yüzden üzülüyorum sen ve senin gibi sapkınlara

saykodeli

Im Psychedelic
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,042
355
83
Yalnız Reis diye savundukları Erdoğan da ben BOP un eş başkanıyım demişti 😁 O ne olacak şimdi. Erbakan hoca, ABD bana bu projeyi sunduğumda reddettim. 2. olarak Muhsin Yazıcıoğluna gittiler ve o da reddetti ve son olarak Erdoğana gittiklerinde kabül etti diye tüm bunları Uğur Dündarın Arena Programında 2007 senesinde anlatmıştı.
Hapsi hikaye palavra çok sevdikleri CB halkını Gazze’ye sağ duyuya çağırır gider arkadan bomba satar işbirliği yapar kendisi de siyonist çünkü bunun soyunu ırkını araştırın bilmeyenler kime destek olduğunuzu bilin ki hiç birinin ahirette yeri yok üzücü valla ya

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
648
413
63
Konudan çok sapıldı. 99 Depremi'ni yaşayan birisi olarak deprem öldürmez bina öldürür arkadaşlar. Halen oturmakta olduğum bina 99'da hiç hasar almadı, yakın zamanda inceleme yaptırdık bir sorun gözükmüyor sapasağlam duruyor 35 senelik bina. 99'da arka tarafımızda bulunan izmit caddesi'nde neredeyse bütün binalar yıkıldı ve en temel sebebi binaların altına yapılan market, galeri vs. gibi yerlerin kolon kesmesiydi. Herkesin durumu olmayabilir fakat oturduğunuz binayı kontrol ettirin deprem riski olan yerlerde yaşıyorsanız. Kahramanmaraş Depremi'nde hiçbir binası hasar almayan müteahhitler var. Demek ki düzgün yapılınca bir sorun olmuyor. Ekstra araştırmak isteyen varsa da gidip Peru & Şili'nin depremlere karşı nasıl önlem aldıklarına bakabilir.

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,333
4,676
113
Tekirdağ bölgesinde ne iş yapiyosun kral seni tanıyorum sanki ama çıkaramadım bir türlü
Sen neresindensin hacı be kapklidayim.. çalıştım firma çoğu iş yeriyle bağlantılı.. vardır bi Tjk iddaa beyinde karsilasmisligimiz..

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,364
702
113
Konudan çok sapıldı. 99 Depremi'ni yaşayan birisi olarak deprem öldürmez bina öldürür arkadaşlar. Halen oturmakta olduğum bina 99'da hiç hasar almadı, yakın zamanda inceleme yaptırdık bir sorun gözükmüyor sapasağlam duruyor 35 senelik bina. 99'da arka tarafımızda bulunan izmit caddesi'nde neredeyse bütün binalar yıkıldı ve en temel sebebi binaların altına yapılan market, galeri vs. gibi yerlerin kolon kesmesiydi. Herkesin durumu olmayabilir fakat oturduğunuz binayı kontrol ettirin deprem riski olan yerlerde yaşıyorsanız. Kahramanmaraş Depremi'nde hiçbir binası hasar almayan müteahhitler var. Demek ki düzgün yapılınca bir sorun olmuyor. Ekstra araştırmak isteyen varsa da gidip Peru & Şili'nin depremlere karşı nasıl önlem aldıklarına bakabilir.
Yahu o kadar uzağa gitmene gerek yok Perulara Şililere. Maraşın Erzin ilçesinde tek bir bina yıkılmadı. Etrafındaki tüm ilçeler ağır hasar aldığı halde. Adam hiçkimseye 4 kattan fazla izin vermemiş, kimseye ayrıcalık tanımamış, hakkıyla belediyecilik yapmış. Hatta depremden sonra Erzin halkı belediye başkanından özür diledi. Zamanında hiçbirşeye izin vermiyor çok ketun bir başkan diye eleştiriyorlarmış adamı. Şimdi de öyle olduğu için teşekkür ediyorlar.

irrest1ble

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
648
413
63
Yahu o kadar uzağa gitmene gerek yok. Maraşın Erzin ilçesinde tek bir bina yıkılmadı. Etrafındaki tüm ilçeler ağır hasar aldığı halde. Adam hiçkimseye 4 kattan fazla izin vermemiş, kimseye ayrıcalık tanımamış, hakkıyla belediyecilik yapmış. Hatta depremden sonra Erzin halkı belediye başkanından özür diledi. Zamanında hiçbirşeye izin vermiyor çok ketun bir başkan diye eleştiriyorlarmış adamı. Şimdi de öyle olduğu için teşekkür ediyorlar.
Doğru. İzlemiştim sokak röportajlarını, ilk başta hepsi kızmış başkana niye kat izni vermiyor diye. 99'da da Tavşancıl vardı. Deprem riski yüksek olduğu için kendi babasına bile izin vermeyen belediye başkanı sayesinde kimseye bir şey olmadan atlatmışlardı

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,364
702
113
Doğru. İzlemiştim sokak röportajlarını, ilk başta hepsi kızmış başkana niye kat izni vermiyor diye. 99'da da Tavşancıl vardı. Deprem riski yüksek olduğu için kendi babasına bile izin vermeyen belediye başkanı sayesinde kimseye bir şey olmadan atlatmışlardı
Heykelini dikseler çimento yetmez 😁

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,364
702
113
Deprem olursa İstanbulda nerelerde toplanma yerleri olacak kimsede bilmiyor daha doğrusu var mı acaba