Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İstanbul ve Bursa'da Hissedilen Deprem

gfb1907brs

Eski Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,477
957
113
Uyarılar başladı geliyor gelmekte olan :(

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,278
968
113
Kocaeli beşik gibiydi, Allah sonumuzu hayır etsin

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,643
1,861
113
Çok azdı insanoğlu bunlar daha iyi günlerimiz sonumuz hayır olsun

Atashk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,593
1,469
113
Rüyamda deprem oldu sandım. Uyuyodum o sırada. Demek rüyama kadar etki etmiş olabilir.

JoeQuanqa

Viti Lea Cha Ko Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,578
11,758
113
Uyarılar yapıldı hazırlıklı olalım beyler

zeuss

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
117
47
28
Çanakkqlede çok hissedildi terlik bile giymeden kaçtık evden birinci kat ev ama gerçekten çok kötüydü

Cihanseyhn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,496
1,040
113
Edirnedende hissettik

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,614
9,361
113
Çok geçmiş olsun umarım ölü yaralı yoktur

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,358
697
113
Kardeşim siyasete giriyom diyorum zorla sokuyorsunuz Filistinde subyen çocuklar katledillirken ana rahminden daha yeni çıkmış yavrucaklar OC İsrail tarafından bombayla katledillirken inanırsın inanmazsin saygı duyarım yaradan elbette faturasını bunu kesicektir herseyi doğaya vurmayın ya sen önlemini gene al ama takdir son söz yaradanindir Müslüman ülkeyiz he lafdayiz hani varmi bir hareket okadar insanlar olurken?
Sen bir psikoloğa görün bence. Bu bir doğa olayıdır. Fazlası değil. Önlemini de buna göre alırsın bu kadar.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,643
1,861
113

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,358
697
113
He he sensin tamam
Deprem İzmirdeyken zinadandı Güneydoğuda olunca neyden oldu peki. Bu evlere nasıl iskan, ruhsat veriliyor. Devlet eliyle nasıl cinayet işleniyor onu birazda araştır bence. Madem siyesete girdin

random

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,860
2,908
113
Kardeşim siyasete giriyom diyorum zorla sokuyorsunuz Filistinde subyen çocuklar katledillirken ana rahminden daha yeni çıkmış yavrucaklar OC İsrail tarafından bombayla katledillirken inanırsın inanmazsin saygı duyarım yaradan elbette faturasını bunu kesicektir herseyi doğaya vurmayın ya sen önlemini gene al ama takdir son söz yaradanindir Müslüman ülkeyiz he lafdayiz hani varmi bir hareket okadar insanlar olurken?
Dostum herşeyin cezasını Türkiyede yaşayan insanlar mı çekecek hiç mi bu olayın asıl başında olan İsrailin başına gelmiyor amrekikanın başına gelmiyor türklerin suçu ne her depremde azgınlıktan fesatlıktan deniliyor bence kendi düşüncem yanlış bir düşünce Allaha inancım var çok şükür ama bu doğa olayı yani bu

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,330
541
113
Marmara Denizi 5.1 deprem geçmiş olsun

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,127
113
Acilen psikolojik destek al