Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İlk Türk Astronot Alper Gezeravcı Dünya'ya Döndü

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,717
20,243
113
Yav bro bir ülke düşün sma lı bebekleri tedavi edecek götü yok hala gariban aileler stant kuruyor yardım için .ne uzayı allah aşkına aptal mı var karşılrında
Bir anne baba için çocuklarının ölümünü izlemek kadar kötü bişey yoktur ülkeden doktorlar bile kaçtığoçı için tedavisini üretemiyoruz dışardan devlet zaten tenezzül etmiyor

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,876
5,375
113
A değildir b dir benim için önemi yok. Sadece az düşün bilader. Bak 33 yaşındayım bi bankada teknk personelim 24k alıyorum bi kızım vr elinden öper yani ev geçindiryprum. Dün bi market yaptık 5600lira bayıldık. İnsanlar bi maaşı kiraya veriyr yetiştiremiyor yetmiyor. Ne uzayı amk götümle gülerim. Geçeceksiniz bu işleri. Gabarda ptrolde bulmuştuk amk biz petrol buldukça dğalgaz buldukça faturalar arttı.
Bütün bu olan bitenden sonra uzaya gidiyoz ediyz derlerse gü le rim
Yaw tamam sen gitsen ben gitsem bende götümle gülerim ama herkesin durumu bizim gibi değil dostum.

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,019
1,808
113
Bir anne baba için çocuklarının ölümünü izlemek kadar kötü bişey yoktur ülkeden doktorlar bile kaçtığoçı için tedavisini üretemiyoruz dışardan devlet zaten tenezzül etmiyor
Allah o acıyı imtihanı düşmanıma yaştmasın. O yüzden önce para yüzünden ölen bebekleri kurtarsınlr sonra uzaya çıkarlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,876
5,375
113

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,717
20,243
113
Allah o acıyı imtihanı düşmanıma yaştmasın. O yüzden önce para yüzünden ölen bebekleri kurtarsınlr sonra uzaya çıkarlar mk
Tartışmaya net kapalı bir konu daha yeni deprem yıl dönümünde çıkmış biri diyo bu yıl sonunda herkesin evini teslim edicez sözde geçen sene verilcekti diğeri diyo keşke bizim evimiz yıkılsaydı dicekler kıskancaklar falan boşa yaşiyoruz valla

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,019
1,808
113
Tartışmaya net kapalı bir konu daha yeni deprem yıl dönümünde çıkmış biri diyo bu yıl sonunda herkesin evini teslim edicez sözde geçen sene verilcekti diğeri diyo keşke bizim evimiz yıkılsaydı dicekler kıskancaklar falan boşa yaşiyoruz valla
Nereyee ediyo bro malatyadayım ben hala sokak lambaları yanmıyor

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,843
4,881
113
Şu olaydan gurur duyanin aklından şüphe ederim

che5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
403
94
28
Adamlar aya 1960 li yillarda gitmis hala bu ulkede sari okuz dunyayi sallayinca deprem oluyor diyen insanlar var sunu anladimki okumak igrenmek guzel sey))

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,019
1,808
113
Yıkık binaların önünde canlı yayın yapıp günü anma toreni yapıyolar bayram mi kutluyoruzak
Ben terkettim şehri bro naparsa yapsınlar hakediyorlar
Depremi demiyorum bak zıplar şimdi millet
Sonrasında yaşadıklarını hakediyorlar gram üzülmem

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,100
458
83
55 milyon dolara kaç kişiye ev alınırdı :) sorsan uzaya gittim e sonuç birdaha nah gidersin 😂