Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İlk Türk Astronot Alper Gezeravcı Dünya'ya Döndü

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,876
5,375
113

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,019
1,808
113
55 milyon dolara garibanlar sevindirilir hasta çocuklar iyileşir
Yav bro bir ülke düşün sma lı bebekleri tedavi edecek götü yok hala gariban aileler stant kuruyor yardım için .ne uzayı allah aşkına aptal mı var karşılrında

che5252

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
403
94
28
Daha ucbes firma daha cikar uzaya uygun yolculuk felan

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,876
5,375
113
Moderatör tarafında düzenlendi:

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,019
1,808
113
Ne Ahaberi ya saçmalama
A değildir b dir benim için önemi yok. Sadece az düşün bilader. Bak 33 yaşındayım bi bankada teknk personelim 24k alıyorum bi kızım vr elinden öper yani ev geçindiryprum. Dün bi market yaptık 5600lira bayıldık. İnsanlar bi maaşı kiraya veriyr yetiştiremiyor yetmiyor. Ne uzayı amk götümle gülerim. Geçeceksiniz bu işleri. Gabarda ptrolde bulmuştuk amk biz petrol buldukça dğalgaz buldukça faturalar arttı.
Bütün bu olan bitenden sonra uzaya gidiyoz ediyz derlerse gü le rim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Regapen

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,019
1,808
113
A değildir b dir benim için önemi yok. Sadece az düşün bilader. Bak 33 yaşındayım bi bankada teknk personelim 24k alıyorum bi kızım vr elinden öper yani ev geçindiryprum. Dün bi market yaptık 5600lira bayıldık. İnsanlar bi maaşı kiraya veriyr yetiştiremiyor yetmiyor. Ne uzayı amk götümle gülerim. Geçeceksiniz bu işleri. Gabarda ptrolde bulmuştuk amk biz petrol buldukça dğalgaz buldukça faturalar arttı.
Bütün bu olan bitenden sonra uzaya gidiyoz ediyz derlerse gü le rim
Aslında gülmem de burada yazamam duygulrımı az zaman geçirdiğim br yer ordan da ban yemeye gerek yok