Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Borç Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,601
1,014
113
Emin ol öyleleri var ki ne yalan söylesek atıyor para sonrada tehdit ediyor sanki zorla attırdık
ne yalan söylesek dedinmi neyse polemiğe girmemek en iyisi bence sen kendine dikkat et arkadaş tefeci yapamaz bişey deme o kişilerin emin ol yülsek yerlerdeki çevreleri sana bişey yapsada yetkililere 3 maymunu oynattırır...

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,941
5,834
113
La korkutmayin adamı ne alaka borcum yok dersin olay biter tefeci gelse elinde senet mı var sepet mı de.sende başka tefeci tut bana 500.000 borcu var de. Ula ne mantıksız konuşuyonuz
Burda kanıt var kardeşim banka hesap dekontu konuşmalar vs sert kayaya carpabilir belli olmaz

balalo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,601
1,014
113
La korkutmayin adamı ne alaka borcum yok dersin olay biter tefeci gelse elinde senet mı var sepet mı de.sende başka tefeci tut bana 500.000 borcu var de. Ula ne mantıksız konuşuyonuz
adam tefeciye gittiyse elinde yazışmalar vardır sen versen tutmazmısın

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
La şaka Maka arkadaşıni ara durumu anlat ayda taksit taksit 5 k 5 k öde @Antep7575

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,274
1,487
113
  • ✔ Özel Oranlar Açılmıştır
Antepli G.. Kurtarır 100 | Tefeci Saplar 5 | Alacaklı Vurur 2.10

TitanEnsaladus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,613
13,476
113
Çok ciddiydim ilk başlarda sonra kupon paylaştığını görünce gülesim geldi sonraki muhabbeti gorunce kahkaha atmaya basladim dofjrudjri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...