Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Borç Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JayJayOkocha

10Numara
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,534
14,735
113
Birincisi bu konuyu acman saçma olmuş senet olmadan tefeci felan hikaye senin gözünü korkutmuş ama dediğim gibi forumda bu konuyu acman saçma olmuş

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,590
9,345
113
Kazandığım zamanlar borcum yoktu sonradan o kazandığımı kaybedince hırslandım borç yaptım
Keser do
@Başkan banlar mısın arkadaşı biz hata yapınca banlanıyoruz lütfen
Hadi o hata yapti diyelim sen forumdaki herkese yanlış yaptık ziya efendi o ne olacak simdi bokunu kendin temizle bakalım senin kadar kendini rezil eden adam gormedim forumda her olayın yalan dolan rezillik

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
90,759
137,117
113
Arkadaşlar Eskişehir 'de yaşıyorum bu iddaa'ya fazla yüklenmemden dolayı eski çalıştığım yerden birinden ilk olarak 10 bin TL ye kadar borç aldım ardından ise o borç 45 bin oldu yani toplamda 45 bin TL gönderdi kredi kartında çektiği için 90 bin ödeyeceksin dedi bende aldığım paraların hepsini kaybettim zamanında ödeyemedim maalesef.
şimdi diyor ki seni tefeciye verdim o senden söke söke alır diyor iş benden çıktı diyor sizce bu doğru mudur senet falan yapmadım ama yinede şüphelendim
en fazla canını alırlar dostum
senet imza yok ise
bir insana güvenip te nasıl 45 90k vs verilir onu da anlamış değilim
geçmiş olsun
umarım en kısa sürede sorununu çözersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...