Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Beşiktaş Yarı Finalde

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,586
3,502
113
Bu bana Galatasaray'ın UEFA kupasını almasını ve Dünya kupasinda ülkemizin 3. olmasını hatırlattı.Basari olarak değil, masabaşı operasyonu olarak değerlendiriyorum.Bu ülkede gündem değiştirmek çok kolay.Kim ne derse desin. Değil dünya galaksiler arası turnuva bile kazansak 3. Dünya ülkesi olduğumuz gerçeğini değiştirmez.Kendi b.k umuzla bizarre mast. yapıyoruz.Acı, ama gerçek esefle birlikte...

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,649
20,193
113
Bu bana Galatasaray'ın UEFA kupasını almasını ve Dünya kupasinda ülkemizin 3. olmasını hatırlattı.Basari olarak değil, masabaşı operasyonu olarak değerlendiriyorum.Bu ülkede gündem değiştirmek çok kolay.Kim ne derse desin. Değil dünya galaksiler arası turnuva bile kazansak 3. Dünya ülkesi olduğumuz gerçeğini değiştirmez.Kendi b.k umuzla bizarre mast. yapıyoruz.Acı, ama gerçek esefle birlikte...
Arkamızda ne fetö var ne maçları masabaşında alcak kadar kaypak bi kulubüz öyle olsa baskettr senelerdir bu seviyede gezmezdik futbolda 32 puan fark yemezdik bu sene yeni oluşum içindeyiz erkel ve kadın baskette iyi transferler yapıldı iyi teknik ekip getirildi iyi başkanımız var zamanla iyiye gidicez

• Beğen
Tepkiler: BJK

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,569
3,623
113
Arkamızda ne fetö var ne maçları masabaşında alcak kadar kaypak bi kulubüz öyle olsa baskettr senelerdir bu seviyede gezmezdik futbolda 32 puan fark yemezdik bu sene yeni oluşum içindeyiz erkel ve kadın baskette iyi transferler yapıldı iyi teknik ekip getirildi iyi başkanımız var zamanla iyiye gidicez
Haklısın dostum ama Santos ile olmaz

BJK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,569
3,623
113
Elinde kadro yok dicemde son maç onuru çıkarıp raschica beke çekti ben şok
O ilk geldiği gün yedik ayvayı o adam hoca falan değil dostum porta dışında kulüp calistirmamis Portekiz mili takımı sende çalıştır başarılı olursun inan

Cancan9876

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
100
68
28
Aynen kral memlekette fetöye bulaşmayan kalmamış sadece Beşiktaş temiz doğrudur😄

Cancan9876

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
100
68
28
Varmı örneğin beşiktaş fetö ilişkisinde?
Bi ton haber kaynağı var görmek istediğini görmek senin tercihin dostum koskoca ülkenin başkanı bile çıkıp kandırıldık demiş fetöyle iş yapmayan tek bir oluşum yok bilerek veya bilmeyerek bu ülkede takımından en dandik kurumuna kadar herkes fetöyle iş yaptı zamanında ülkenin yarısı fetönün vaazlarını dinleyip ağlıyordu şimdi hepsi başından beri biliyorduk modunda takılıyor işte yersen

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,649
20,193
113
Bi ton haber kaynağı var görmek istediğini görmek senin tercihin dostum koskoca ülkenin başkanı bile çıkıp kandırıldık demiş fetöyle iş yapmayan tek bir oluşum yok bilerek veya bilmeyerek bu ülkede takımından en dandik kurumuna kadar herkes fetöyle iş yaptı zamanında ülkenin yarısı fetönün vaazlarını dinleyip ağlıyordu şimdi hepsi başından beri biliyorduk modunda takılıyor işte yersen
Tamam

Cancan9876

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
100
68
28
Ben suçlamak için söylemedim güzel dostum bende Galatasaraylıyım Galatasaray bulaşmadı mı sanki mevzu herkes bu işin içinde olmasına rağmen milleti bu şekilde böldüler şimdi herkes birbirine sizin takım fetöcü bizim takım temiz diyor mevzu bu yani

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,649
20,193
113
Ben suçlamak için söylemedim güzel dostum bende Galatasaraylıyım Galatasaray bulaşmadı mı sanki mevzu herkes bu işin içinde olmasına rağmen milleti bu şekilde böldüler şimdi herkes birbirine sizin takım fetöcü bizim takım temiz diyor mevzu bu yani
Agacım fetöden şampiyonluk yaşayan topçularınız kaçmış gitmiş darbe günü bizim sahaya helikopter iniyo son maçta bunun ironisini yapıp tepki alınca siliyosunız Beşiktaş'ta ben bı tarz şeyler göremiyorum