Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Beşiktaş Yarı Finalde

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,649
20,193
113
Eurocup'ta Son şampiyon gran canariayı deplasmanda yendikten sonra çeyrek finalde israil temsilcisi ile eşleşen BEŞİKTAŞ Turnuvanın en skorer takımı olan şampiyonluğun favorilerinden hapoel tel avivi 21 sayı geriye düşmesine rağmen 89.94 yenerek yarı finale yükseldi.

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,058
5,961
113
Eurocup'ta Son şampiyon gran canariayı deplasmanda yendikten sonra çeyrek finalde israil temsilcisi ile eşleşen BEŞİKTAŞ Turnuvanın en skorer takımı olan şampiyonluğun favorilerinden hapoel tel avivi 21 sayı geriye düşmesine rağmen 89.94 yenerek yarı finale yükseldi.
Çok büyük süprize imza attı Beşiktaş maçıda izledim ikinci yarı kısa savunmasını harika yaptı Beşiktaş umarım yarı finalde bourg bresseyi de yener

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,649
20,193
113
Çok büyük süprize imza attı Beşiktaş maçıda izledim ikinci yarı kısa savunmasını harika yaptı Beşiktaş umarım yarı finalde bourg bresseyi de yener
İlk yarı çok beleş yedik her turnike isabetli oldu cummings yürüye yürüye ilk yaro 20 sayı attı sonu mutlu bitti be

mmcena

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
234
167
43
Allahın belaları 2.30 dk da 8 bekliyordum çıka çıka 3 sayı çıktı

delgado52

Tanınmış üye