Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

30k Para Nasıl Sizce Arkadaşlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mülayim6060

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,329
1,953
113
20 yıldır düzeltemiyorsa başkası gelip o deneyecek kim olduğu zerre umrumda değil 23 yıldır İktidar olan partiden bahsediyoruz TÜRK TL si değer kaybediyor bütün para birimleri karşısında.. Benim sorunum bu değer kaybetmesi eskiden batuma gidip 100tl verdiğinde sana 170 Lari veriyorlardı 10 sene önce şu an 100tl ye 13 lari bu ülkenin nereye gittiğinin göstergesidir. 10 yıl önce Edirne halkı Bulgaristan'a gidip alışveriş yapıyordu şimdi onlar geliyor. Bunu görmeyecek kadar salak varsa mutlu yaşıyordur. Dünyanın topraklarına göz dikmesine gerek var mı acaba? İktidarın getirdiği yasa sayesinde topraklarını bir bir alıyorlar zaten? Normal de Sen başka ülkeden ne kadar toprak alabilirsen onlarda senin ülkende o kadar toprak sahibi olabilirler o yasayı kaldırdılar araplar 100er 100er ev arsa alıyor. Yaa okumuyorsunuz yada duyduğunuza inanıyorsunuz.
Ekonominin sıkıntılı olduğunu zatenn bende söyledim dikkatli okursan. Benim gözumde Erdoğanın düzeltemediği Bi ülkeyi şu anda toparlayacak kimse yok Türkiye de. 23 yılın 18 yılını gayet güzel yöneten de bu iktidar. Ne olduysa 2018 den sonra oldu. 2013 de dolar 1.2 iken de Erdoğan vardı ev almak araba almak kolayken hayat şartları ucuzken de Erdoğan vardı. Benzin 1.5 TL iken de Erdoğan vardı Ama bu zihniyet ne hikmetse o zmn da Erdoğanı eleştiriyordu. O zmn hakkını verip şu an eleştirseydiler derdim tamam haklısınız. Ama en iyi zamanında da Erdoğan yönetemiyordu ne hikmetse. Samimi değilsiniz o yüzden bir cok insan da bunun farkında 2.3 ay sonra görürsünüz patetes soğana bu insanlar Erdoğanı satmayacak. Ben Erdoğan A oy veren birisi değilim ama karşısındakileri görünce Erdoğan A oy veren insanlara hak veriyorum.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Ekonominin sıkıntılı olduğunu zatenn bende söyledim dikkatli okursan. Benim gözumde Erdoğanın düzeltemediği Bi ülkeyi şu anda toparlayacak kimse yok Türkiye de. 23 yılın 18 yılını gayet güzel yöneten de bu iktidar. Ne olduysa 2018 den sonra oldu. 2013 de dolar 1.2 iken de Erdoğan vardı ev almak araba almak kolayken hayat şartları ucuzken de Erdoğan vardı. Benzin 1.5 TL iken de Erdoğan vardı Ama bu zihniyet ne hikmetse o zmn da Erdoğanı eleştiriyordu. O zmn hakkını verip şu an eleştirseydiler derdim tamam haklısınız. Ama en iyi zamanında da Erdoğan yönetemiyordu ne hikmetse. Samimi değilsiniz o yüzden bir cok insan da bunun farkında 2.3 ay sonra görürsünüz patetes soğana bu insanlar Erdoğanı satmayacak. Ben Erdoğan A oy veren birisi değilim ama karşısındakileri görünce Erdoğan A oy veren insanlara hak veriyorum.
Sanırım evin araban var 18 yıllık iktidarda almış olmalısın? Erdoğan ülkenin başına geldiğinde dolar zaten düşüktü kendisi düşürmedi.. Ama demek ki 3 yıldır olmuyor diyorsunda yapamıyorsa gidecek gelen kimse yapamazsa oda gidecek.. Ülkeyi parsel parsel sattılar mütekabiliyet yasasını araştır sonra tartışalım.

Mülayim6060

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,329
1,953
113
Sanırım evin araban var 18 yıllık iktidarda almış olmalısın? Erdoğan ülkenin başına geldiğinde dolar zaten düşüktü kendisi düşürmedi.. Ama demek ki 3 yıldır olmuyor diyorsunda yapamıyorsa gidecek gelen kimse yapamazsa oda gidecek.. Ülkeyi parsel parsel sattılar mütekabiliyet yasasını araştır sonra tartışalım.
Kumar batağına düşmemiş olsaydım evim de arabam da olurdu evet belki 2 şer tane ama kendi hatalarım buna engel oldu bu ayrı konu. Mutekabiliyet yasasını araştırmama gerek yok gayet hakim olduğum Bi konu. Senin için ülkenin parsel parsel satılması bu kadar önemli kriter ise kim gelirse gelsin demeyeceksin gelenler özerklik ve toprak verme derdinde. Bu da gösteriyor ki senin derdin ülke değil Erdoğan gitsin de ülkeye ne olursa olsun. Anlaşıldı konu kapandı iyi günler kardeş.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Kumar batağına düşmemiş olsaydım evim de arabam da olurdu evet belki 2 şer tane ama kendi hatalarım buna engel oldu bu ayrı konu. Mutekabiliyet yasasını araştırmama gerek yok gayet hakim olduğum Bi konu. Senin için ülkenin parsel parsel satılması bu kadar önemli kriter ise kim gelirse gelsin demeyeceksin gelenler özerklik ve toprak verme derdinde. Bu da gösteriyor ki senin derdin ülke değil Erdoğan gitsin de ülkeye ne olursa olsun. Anlaşıldı konu kapandı iyi günler kardeş.
Bu yasayı kaldıran kim acaba? Sen gidip ' X' bir ülkeden toprak alamıyorken Ruslara Antalyayı Arapların Karadeniz ve İstanbul da yer alması zoruna gitmiyorsa vatan sevdalısıyım demeyeceksin.. Ben TRabzonluyum Türkçe tabela kalmadı hep Arapça oldu hep de söylerim her şeye baş kaldıran Trabzon halkı buna ses çıkarmıyor 2 yüzlülük tamamen çünkü Akpliler. Ben Takım tutar gibi parti tutmuyorum birader o sizin işiniz ülke kötüye gidiyor diyip hala iktidarı savunuyorsun bunun neresinde akıl var? Erdoğan yapamıyorsa yerini başkasına bıraksın mesela Muharrem ince gelsin 5 yıl yönetsin neyi daha kötü yapabilir tam olarak?

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Yaşadığımız ülke vergilerle geçiniyor. Tarım ılık hayvancılık nerede? Bu ülkede yetişmeyecek bitki var mı? Konya kadar alana sahip olmayan Hollanda ihracatta seni 10a katklamış biz Ukrayna'daki savaştan makarna gemisi bekliyoruz :)

Emre1910

Kader de bize gülecekmiş ne zaman ?
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
7,830
6,095
113
Gardaşım selamünaleyküm aklın varsa devam etme derim

TobiasLinderoth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,418
910
113
Şu an 30k kazansam son model aldırmasa bile direkt bir iphone çekerdim elime. Yani bence bir şeylere çevir hocam oynayacaksan da kalanla oyna bunun sonu pişmanlık olur yoksa çok belli

Novasky

Sana Olan BanaDa Olur Arada
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
36,864
37,661
113
@brentford Dostum paranın buyugu kucugu yoktur benım nacizanem Tavsıyem Sana Su olur Yasadıgın Yerı bılmıyorum Eger Bursa istanbul İzmir Ankara Gibi Sehirlerde Yasıyorsan
Ve Suanda bir işin Yoksa Motor ehliyetin Varsa 30 K Senin için Guzel bır baslangıc Parası olabilir Yapman Gereken su olur Piyasada 25 veya 30 Bantı arasında
honda Spacy 110 motor alıp Trend Yemek Trende Kargo Vigo Ve Point Kargo Firmalarına Giriş Yapabılırsın kolay uyum saglıya bilirsen TrentGo 15 k 25 k bandı arasında Aylık kazanc saglıya bilirsin Diger Vigo dada Aynı muhabbet Gecerli ( Point Kargo firması Parca bası 32 Tl veriyor Motor kabul edıyormu bılmıyorum bı arastır dedim ama Araca parca bası 32 tl veriyor Ben ısın içinde oldugum için Gunluk 80 kargo atarım Sen atarmısın bilemem kı attın dersek 80 kargoyu 2500 tl para yapar 300 400 yakıt desek yemek falan 200 desek oyle boyle gider falan Desek Senin gunluk 80 kargoda kazanacagın para 1500 Bunu 26 carptıgın zaman 39 k yapar Tabi Bunun vergisi algısı cartı curtu dersek 20 k ile 25 k para kalır aylık bu üstün koru anlatımla cıkan sonuc ama 20 k yı oldurmezsiz bu yapılan araclı ve point firmasıyla yapacagın ıslem Digerlerindede sana motorla kalacak para 15 k ile 20 k arası en azından kendı ısının patronu olursun

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,698
20,230
113
Esselaaaaaa demek istiyorum

delpiero1985

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,994
2,181
113
Arkadaşlar herkese merhaba.Sizlere sormak istedim çünkü bu devirde 30k para nasıl sizce diye.Bi yandan iyi bir yandan da bi iphone parası bile etmiyor.
Ama düne kadar da bu para bile yoktu.(Kumardan dolayı)
Bir yerden 2900 tl geldi yardım parası.Ben bunu işte yaklaşık 7 gün falan oldu 31k yaptım.
Önce dede max win 10k verdi sonra sporda 31 k ya çıkarttım.
Gördüm ki gerçekten para parayı çekiyor.Ufak tutarlarla oynamanın hiçbir faydası olmuyor.100 lira 200 lira ile yani.
Sizce oynamaya devam mı etmeliyim 100k yapmak için.Yoksa eldekinden de olmamak için durmalımıyım.
Ben durmaktan yanayım.Çünkü daha öncede aynısı başıma gelmişti.Yine bu yüksek tutarlara hatta daha yüksek mevlalara ulaşıp sıfırlamıştım.
Ama o zaman işim vardı.Şimdi işim bile yok.Bu para da giderse pok gibi ortada kalırım.Kendimi tutuyorum öyle hırs falan yapmıyorum artık.
Hiç yoktan iyidir mantığı ile oynamıcam arkadaşlar kesinlikle.Saklamak istiyorum.Yaş oldu 27.Hiçbir birikimim yok.İşim de yok.
Sizin tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar.Herkese teşekkürler.Lütfen dalga geçer tarzda yorumlar görmek istiyorum.Herkese kolay gelsin.Bol şanslar.
Oynamaya devam ettikçe kaybetmeye mahkum oluyorsun. Olasılıklar arttıkça , maalesef kaybetmek kazanmaktan daha kolay. 30k para , dediğin gibi bir iphone parası bile etmiyor ama olmayan yerde de fena para değil. Koy bir köşeye dursun derim, Kendini tutamayıp oynarsan eninde sonunda sıfırlanır gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...