Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

30k Para Nasıl Sizce Arkadaşlar ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
694
207
43
Allahın emirlerini kumar oynayarak getiriyorsun sanırım saygı duyarım tam bir Akpli örneğinin birader DİNİ kullanan kişilerden nefret ediyorum.
Sen anlamak istedigin gibi anla. Dengim degilsin ben akp felanda degilim partiye girme

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
694
207
43
Biz Afrika değiliz birader burada taşa su atsan filizlenir.. Bize avrupa dan örnek vereceksin oradaki insanlar nasıl istediğini alıp istediğini yiyorsa bizim insanımızın ne eksiği var? FAKİRE ŞÜKRETMEYİ ÖĞRETTİLER ZENGİNİN DÜZENİNİ BOZULMASIN DİYE..
Allah sana vermis sen ne ekiyorsun topragada Allah sana vermiyor sen ne anlatiyorsun. Baskasi yapacak sen yiyeceksin oylemi. Yok oyle bir dunya

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,762
8,175
113
Sen ne anlatiyorsun iyiye neden iyi demiyorsunuz. Gel burda insaatte 8 saat calisacak adam araniyor gelip calisaksan cik gel. Ben kendi gozumle gordugume inaniyorum bana masal okuma. Adam insaatta gunluk 400 tl yovmiyeyle adam bulamiyor sonra yabanci uyruklu calistirdigi zaman suclu oluyor. Yaa gecin bu isleri ilk once şükretmesini ogren dostum. Etmesini bilmezsen Allah tabi vermez. Bizim gencler rahatliga alisti burda avm ye gidiyorum cocugun babasi aksama kadar hamallik edip 200 tl yevmiye aliyor cocuk avm de starbuc da kahveye 100 tl veriyor yok oyle bir dunya yok oyle bir duzen. Adam inek yapmayacak calismayacak neden et pahalandi sut pahalandi. Luks yasamaya cok alisildi Verende Allah alanda o birgun verdillerini geri isterse ozaman gorusuruz
İnşaatta 400 liraya ameleyi siz bulun sigortası yok bir şey yok benim brüt sigortam 25 bin ödeniyor net maaşım 18 benim günlüğüm 600 den fazla ameleliğe başkasını layık gör 400 çokmuş gibi anlatma bana bugün LCW’ defacto mavi ye gitsen pantolon alamıyorsun o paraya

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Sen 53 le yorum yapiyorsan bana cahil diyorsan sen git ilk once gecmisini bi ogren. Seni kaideye bile almiyorum zibidi. Olum begenmiyorsan Turkiye Cumhuriyetini s...r olup gideceksin bu ulkeden. Bu ulkenin ekmegini yiyipte nankorluk edenlerdensin bassssgit simdi
Tam bir CAHİLE yakışır yorum :) Ben ülkeyi değil yönetim biçimini beğenmiyorum 30 yaşındayım hiç bir partiye oy vermedim hep ülkem için iyisi neyse o olsun dedim takım tutar gibi parti tutmadım. Sizin sorununuz sizden olmayanlara nankör diyorsunuz. Geçmişimi senin gibi televizyon da Muhteşem yüzyıl izleyip diriliş Ertuğrul izleyip öğrenmedik aslan parçası..

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
İnşaatta 400 liraya ameleyi siz bulun sigortası yok bir şey yok benim brüt sigortam 25 bin ödeniyor net maaşım 18 benim günlüğüm 600 den fazla ameleliğe başkasını layık gör 400 çokmuş gibi anlatma bana bugün LCW’ defacto mavi ye gitsen pantolon alamıyorsun o paraya
Kanka sorun o mu sence? Adamlar 4 yıllık üni okuyor ama gidip amelelik mi yapacak? Niye okudu bu adam niye eziyet çekti?

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
694
207
43
Tam bir CAHİLE yakışır yorum :) Ben ülkeyi değil yönetim biçimini beğenmiyorum 30 yaşındayım hiç bir partiye oy vermedim hep ülkem için iyisi neyse o olsun dedim takım tutar gibi parti tutmadım. Sizin sorununuz sizden olmayanlara nankör diyorsunuz. Geçmişimi senin gibi televizyon da Muhteşem yüzyıl izleyip diriliş Ertuğrul izleyip öğrenmedik aslan parçası..
Hahahaha sen ilk once yaşinla bilmisliginle benim dengim degilsin laflara bak.

İsimsiz53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
694
207
43
Ben cok demedim. Şukrun yok

Flex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,762
8,175
113
Ben cok demedim. Şukrun yok
Neden olsun ingilterede doğup buraya gelen tanıştığım bi arkadaş var ailesinden ayrı yaşayıp ayakları uzerınde durmak için gelmiş adamın çalışmasına gerek yok 1.000 dolar harçlık atıyorlar hayat bana güzel siz düşünün dolar 20 ben memnunum diyor adamlar buraya tatil için kaçıyor ben Hindistan a gittim orada mühendis maaşı 500 dolar mesela sen oraya tatil için gitsen kral gibi yaşarsın her şey sana güzel olur oradaki adama şükret mi diyeceksin yani neden şükredeyim ki benim neyim eksik elin ingilteresinden almanyasından kuru ekmek yesek şükret diyorlar neden ben niye et yiyemiyorum

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Hahahaha sen ilk once yaşinla bilmisliginle benim dengim degilsin laflara bak.
Söylediklerinden nasıl bir kafa yapısında olduğun belli yaşın isterse 50 olsun... Sen oğluna istediğini alamayacaksın ama gidip şükredelim diyeceksin kafan bu senin. Neden alacak kadar refah seviyesinde değiliz dediğin gün olgunlaşırsın.

Yalçin1982

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,507
1,116
113
Bizde 3 kuruşa gecim sağlamaya çalışıyoruz götüren goturuyo garip herzaman garip zengin hep zengin

Recep67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
849
374
63
30k borcun varsa direk kendini sıfırla derim yoksa bı 5k bırakıp şansını denemeye devam et bende geçen hafta 26k çektim direk borçlarımı temizleyip 4 parça beyaz eşyaya 56k bayılıp tekrar borca girdim önümdeki maçlara bakiyorum

Mülayim6060

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,329
1,953
113
Biz Afrika değiliz birader burada taşa su atsan filizlenir.. Bize avrupa dan örnek vereceksin oradaki insanlar nasıl istediğini alıp istediğini yiyorsa bizim insanımızın ne eksiği var? FAKİRE ŞÜKRETMEYİ ÖĞRETTİLER ZENGİNİN DÜZENİNİ BOZULMASIN DİYE..
Biz afrika değiliz de Bi Avrupa da değiliz coğrafi konumumuzdan dolayı Avrupa ile de kıyaslayamazsın. Pkksı ayrı dert Kuzeyinde savaş güneyinde savaş batı da doğuda kuyunu kazmak isteyen Yunanistan Ermenistan. Bi yanda Akdeniz de varolma savaşı. Ortadoğusu trakyası hep coğrafi konum bizim ülkemizi törpüleyen. Dünya gözunu dikmiş topraklarına sen hiç Bi derdi tasası olmayan Avrupa ile kıyas yapıyorsun. Bu ülke yine bunca sıkıntıya karşı yine ayakda. Ekonomik bozukluk dışında ki yönetim başarısını görmeyen gerçekden nankördür. Ekonomi de insallah düzelir i Erdoğancı değilim ama şu ortamda Erdoğanın düzeltemediği Bi türkiye yi düzeltecek Birtane adam söyleyin tamam haklısınız diyeyim.

Recep67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
849
374
63
Kanka sorun o mu sence? Adamlar 4 yıllık üni okuyor ama gidip amelelik mi yapacak? Niye okudu bu adam niye eziyet çekti?
Asıl sorun bu kadar üni mezunu olması zaten ve bu mezunların hiçbir konuda tecrübesi bulunmaması. Herkes öğretmen bankacı bilmem neci eğitim sistemi bozuk bı kere makine mühendisi olupta işsiz olan var mı yok
Yani bizde kolaya kaçıyoruz biraz

laff99

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
172
58
28
Arkadaşlar herkese merhaba.Sizlere sormak istedim çünkü bu devirde 30k para nasıl sizce diye.Bi yandan iyi bir yandan da bi iphone parası bile etmiyor.
Ama düne kadar da bu para bile yoktu.(Kumardan dolayı)
Bir yerden 2900 tl geldi yardım parası.Ben bunu işte yaklaşık 7 gün falan oldu 31k yaptım.
Önce dede max win 10k verdi sonra sporda 31 k ya çıkarttım.
Gördüm ki gerçekten para parayı çekiyor.Ufak tutarlarla oynamanın hiçbir faydası olmuyor.100 lira 200 lira ile yani.
Sizce oynamaya devam mı etmeliyim 100k yapmak için.Yoksa eldekinden de olmamak için durmalımıyım.
Ben durmaktan yanayım.Çünkü daha öncede aynısı başıma gelmişti.Yine bu yüksek tutarlara hatta daha yüksek mevlalara ulaşıp sıfırlamıştım.
Ama o zaman işim vardı.Şimdi işim bile yok.Bu para da giderse pok gibi ortada kalırım.Kendimi tutuyorum öyle hırs falan yapmıyorum artık.
Hiç yoktan iyidir mantığı ile oynamıcam arkadaşlar kesinlikle.Saklamak istiyorum.Yaş oldu 27.Hiçbir birikimim yok.İşim de yok.
Sizin tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar.Herkese teşekkürler.Lütfen dalga geçer tarzda yorumlar görmek istiyorum.Herkese kolay gelsin.Bol şanslar.
yardım parasını kumaramı verdin afferin iflah olursun emin ol.. cek baride pişmanlığını yaşama ....

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Asıl sorun bu kadar üni mezunu olması zaten ve bu mezunların hiçbir konuda tecrübesi bulunmaması. Herkes öğretmen bankacı bilmem neci eğitim sistemi bozuk bı kere makine mühendisi olupta işsiz olan var mı yok
Yani bizde kolaya kaçıyoruz biraz
Kanka ülkede bozuk olmayan tek bir kurum var mı merak konusu :)

Naparuk

SAMSUNSPOR♥️🤍
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,550
1,249
113
O dedigin eskidendi. Oyle taseron firma artik kalmadi adamin g...nu keserler. 8 saatten fazla calistiramazlar. Sigorta atlatamazlar onlar eskidendi eskiden. Haaa biz iş begenmiyoruz ayri bir konu masa basi olacak adidas lives giyecegiz rayban gozluk takacagiz. Eeee herkes boyle olsa dunya bir gunde batar. Bu dunyada herkes bir sinavda zengini parasiyla fakiri sabriyla şukruyle sinavda. Bu sinavi gecen kurtarir. Cok paran olsa ne olacak bu dunyada paylasmadiktan sonra. Biz ilk once Allah in emirlerini yerine getirmemiz lazim
Üstad ben taşeron firmada çalışıyorum sabah 6.30 kalkiyoudm akşam 6 paydos sadece öğle yemeği 30 dk mola var

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Biz afrika değiliz de Bi Avrupa da değiliz coğrafi konumumuzdan dolayı Avrupa ile de kıyaslayamazsın. Pkksı ayrı dert Kuzeyinde savaş güneyinde savaş batı da doğuda kuyunu kazmak isteyen Yunanistan Ermenistan. Bi yanda Akdeniz de varolma savaşı. Ortadoğusu trakyası hep coğrafi konum bizim ülkemizi törpüleyen. Dünya gözunu dikmiş topraklarına sen hiç Bi derdi tasası olmayan Avrupa ile kıyas yapıyorsun. Bu ülke yine bunca sıkıntıya karşı yine ayakda. Ekonomik bozukluk dışında ki yönetim başarısını görmeyen gerçekden nankördür. Ekonomi de insallah düzelir i Erdoğancı değilim ama şu ortamda Erdoğanın düzeltemediği Bi türkiye yi düzeltecek Birtane adam söyleyin tamam haklısınız diyeyim.
20 yıldır düzeltemiyorsa başkası gelip o deneyecek kim olduğu zerre umrumda değil 23 yıldır İktidar olan partiden bahsediyoruz TÜRK TL si değer kaybediyor bütün para birimleri karşısında.. Benim sorunum bu değer kaybetmesi eskiden batuma gidip 100tl verdiğinde sana 170 Lari veriyorlardı 10 sene önce şu an 100tl ye 13 lari bu ülkenin nereye gittiğinin göstergesidir. 10 yıl önce Edirne halkı Bulgaristan'a gidip alışveriş yapıyordu şimdi onlar geliyor. Bunu görmeyecek kadar salak varsa mutlu yaşıyordur. Dünyanın topraklarına göz dikmesine gerek var mı acaba? İktidarın getirdiği yasa sayesinde topraklarını bir bir alıyorlar zaten? Normal de Sen başka ülkeden ne kadar toprak alabilirsen onlarda senin ülkende o kadar toprak sahibi olabilirler o yasayı kaldırdılar araplar 100er 100er ev arsa alıyor. Yaa okumuyorsunuz yada duyduğunuza inanıyorsunuz.

Yamanbaba

🄺🅁🄰🄻🄸🄽🄸🅉 🄶🄴🄻🄳🄸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,022
2,020
113
Arkadaşlar herkese merhaba.Sizlere sormak istedim çünkü bu devirde 30k para nasıl sizce diye.Bi yandan iyi bir yandan da bi iphone parası bile etmiyor.
Bir yerden 2900 tl geldi yardım parası.Ben bunu işte yaklaşık 7 gün falan oldu 31k yaptım.
Gördüm ki gerçekten para parayı çekiyor.Ufak tutarlarla oynamanın hiçbir faydası olmuyor.100 lira 200 lira ile yani.
Sizce oynamaya devam mı etmeliyim 100k yapmak için.Yoksa eldekinden de olmamak için durmalımıyım.
Ben durmaktan yanayım.Çünkü daha öncede aynısı başıma gelmişti.Yine bu yüksek tutarlara hatta daha yüksek mevlalara ulaşıp sıfırlamıştım.
Ama o zaman işim vardı.Şimdi işim bile yok.Bu para da giderse pok gibi ortada kalırım.Kendimi tutuyorum öyle hırs falan yapmıyorum artık.
Hiç yoktan iyidir mantığı ile oynamıcam arkadaşlar kesinlikle.Saklamak istiyorum.Yaş oldu 27.Hiçbir birikimim yok.İşim de yok.
Sizin tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar.Herkese teşekkürler.Lütfen dalga geçer tarzda yorumlar görmek istiyorum.Herkese kolay gelsin.Bol şanslar.
Yaşım 34 kumarın da paranın da içinden geçmiş.bir insan olarak sana tavsiyem , oynama kaybedersin sonra kaybettiğini geri almak için yine atarsın hırs yaparsın kaybettiğini alırsın ama duramazsin sonra yine devam eder hepsini kaybedersin kaybın çoğalır , dayanamaz iyice sinirlenir yine yatirirsin böyle böyle devam eder donsuz kalirsin ondan sonra pişman olursun

Benim sana tavsiyem şansını asla zorlama ayda 10.000 harcama yapsan 3 ay sana ev masraflarına vs yetecek. Kadar paran var 30 k para 30tl ile esdeger , o 3 ay idare ederek 3 ay içinde de İs bulursun işte çalıştığın paradan kazandigin aylikta seni destekler elinde nakit paran olur , eline 30k geçti diye de her gördüğünü hemen alma 1 kuruş 1 kuruştur su devirde şans yüzüne gülmüş elindeki parayı tutmasını bil derim .

uluhan1987

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
82
17
8
Eldekeni kaybetmeden çek dostum bak biz o metelige kurşun atanlardaniz bonus bekliyoruz ki üç kuruş kazanalım diye kendinimizi yiyoruz bizim gibi olma çek güle güle harca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...