Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Ziraat Türkiye Kupasını Hangi Takım Kazanır

Ziraat Türkiye Kupasını Hangi Takım Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    119

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,959
5,856
113
Trabzon ve Beşiktaş oynadığı oyunla güven vermiyor
Karagümrük veya Ankaragücü alır

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,643
1,861
113
Beşiktaş alıcak gibi geliyor bana

falzo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
845
483
63
Beşiktaş pazar gs'ye vurup oradan da ziraat kupasına uzanan bir yolculuğa çıkacak. Kardeşlerimize güvenimiz tam. Yaşasın Kanatlı Hayvanlar Birliği!

Novasky

Sana Olan BanaDa Olur Arada
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
36,949
37,802
113
Besiktas ve Trabzon'dan hariç bir takım kupayı kazansın

Nova - Finans ,dan 20 kişiye Roll bakiyesi

Ankaragücü diyenlerden 20 kişi konudaki

Karagümrük diyenlerden 20 kişi konudaki

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,842
4,880
113

İşin içinde Galatasaray Fenerbahçe olmayınca Türkiye kupası iptal edildi de diyebilirler

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
514
363
63

Maalesef, besiktas ne kadar kotu durumda olursa olsun. Bilmediginiz şudur
Büyük takimlar deneyimli tecrubeli takimlar finallerde baskı stres heyecan arzularını duygularını bastirmayi biliyorlar hissetmiyorlar. Ama bu finalleri pek oynamayam takimlar finale gelince cok odaklanmaya çalışıp sahada sacmalamaya başlıyorlar. Bundan dolayi Beşiktaş favoridir.
Trabzonda yuzde 20 bi oranla alabilir.
Fakat diger takimlar evlerine giderler.

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,842
4,880
113
Maalesef, besiktas ne kadar kotu durumda olursa olsun. Bilmediginiz şudur
Büyük takimlar deneyimli tecrubeli takimlar finallerde baskı stres heyecan arzularını duygularını bastirmayi biliyorlar hissetmiyorlar. Ama bu finalleri pek oynamayam takimlar finale gelince cok odaklanmaya çalışıp sahada sacmalamaya başlıyorlar. Bundan dolayi Beşiktaş favoridir.
Trabzonda yuzde 20 bi oranla alabilir.
Fakat diger takimlar evlerine giderler.
Sadece taraftar olarak bir yorum yapmışsın Trabzon ve Beşiktaş ikisinden birisinin sacmalayip yarı finalde elenecegini düşünüyorum ben ama olurda Trabzon Beşiktaş finali olursa iki takım da yarı yarı kazanma şansına sahip olup maçın favorisi olmaz Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş Trabzonspor bu dört takım arasında oynanan hiçbir finalde bir taraf ağır favori değildir

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
514
363
63
Sadece taraftar olarak bir yorum yapmışsın Trabzon ve Beşiktaş ikisinden birisinin sacmalayip yarı finalde elenecegini düşünüyorum ben ama olurda Trabzon Beşiktaş finali olursa iki takım da yarı yarı kazanma şansına sahip olup maçın favorisi olmaz Fenerbahçe Galatasaray Beşiktaş Trabzonspor bu dört takım arasında oynanan hiçbir finalde bir taraf ağır favori değildir
Öyle ama varsayımim trabzonun finale cikamamasi olasigi ile yuzde 20 dedim.
Eger trabzon ve Beşiktaş finalde karsi karsiya gelirse o zaman trabzonunda alma olasılığı yari yariya olur dedigin gibi.
Ama evet bi koyu Beşiktaşlı olarak daha tecrübeli olduğumuzu düşünüyorum.
Favori goruyorum. İyi olan kazansın

emraherden

🅰🅽🅺🅰🆁🅰🅶🆄🅲🆄 🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 ①⑨①⓪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
600
298
63
Favori biziz 😎

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,703
2,515
113
@emraherden 4 paket marlboro @BORDOMAVİ 3 paket parliament şimdiden hazırlayın derim çünkü şaka yapmamakla beraber kesinlikle Ankaragücü besiktası yenecek ve Trabzonspor kupayı kaldıracaktır