Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ziraat kredi kartı Hk.

kralexsukut

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
144
43
İyi geceler arkadaşlar
Ziraat kredi kartım ile eskiden hemen hemen her siteye yatırım yapabiliyordum şimdi hiçbir site kabul etmiyor bildiğiniz bir yöntem var mı nasıl nakite çevirebilirim

16kenan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
960
300
63
İyi geceler arkadaşlar
Ziraat kredi kartım ile eskiden hemen hemen her siteye yatırım yapabiliyordum şimdi hiçbir site kabul etmiyor bildiğiniz bir yöntem var mı nasıl nakite çevirebilirim
Nakite çevirmen için kuyuncuya çevirmen lazım

diyar727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
130
35
28
Ya kuyumcudan altın alıcan nakite ceviricen ya da razer gold kodladi var internette onu alıp anlık baska siteden nakite ceviricen de çok komisyon farkediyor öyle de son olarak tanıdık ortamın olan kafeye git tanıdık müşterilere hesaplarını karttan öde nakit al onlardan 😄

Muhasebe90

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,338
803
113
Micgris moneypay uygulaması ni yükle kredi kartıyla oraya para at . Sonra moneypay sanal kredi kartıyla sitelere yükle. İyilikti yaptım kötülük mü bilmiyorum ama en azından sağda solda parayı komisyonla eritme diye yazdim

Elli4

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,917
5,270
113
Ben surekli paparayi kullanıyorum. Cok temiz, basit , kesinti makul.
En fazla 2k cektim gerci. Maksimum ne kadar bilmiyorum.

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,097
939
113
Nays uygulaması ile dene

Kieller67

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
361
153
43
abi papara kapalıysa paycell'e kredi kartı ile yatırım yaptıktan sonra altın al sat yaparak nakite çevirebilirsin çok büyük bir kaybın olmaz

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,241
3,337
113
Ziraat kredi kartıyla yatırılıyor halen sitelere
Ne hatası veriyoki sende ?