Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Yok Böyle Şanssızlık

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,089
2,764
113
Ne zaman oynasam illa bir şekilde yatıracaklar, şu karıya 3-5 30-30 da oynadım 2 oranı vardı kendi servisinde 6 kez oyun sayısını kazanamadı ve rakibi ilk servis kırma puanında servis kırdı, kendi servisini kazanamayan karı ikinci servise double break ile başladı. Kayıp bonusu aldık o da yattı, son kalanı da yatırdım ona da bizim ülkeden birini gördüm ilk oyunda servis kırdırmış ikinciyi kazanamaz diye düşünüp oynadım 15-40 a geldi 1 sayı daha alsa kazanacak olan kaşar servis kırdırdı olaya bak sanki bana uyarlamışlar ne zaman oynasam başıma gelecek olaylar, bir kaç ay önce biri 40-15 te 1.02 den mi ne yatırmıştı, hele şu wimbledon zamanı hurkacz djoker maçına hurkacz ilk sette de kazanır oynamıştım adam set sayısından kaybetmişti bence ayar çekiyorlar başka açıklaması yok

Ekli dosyalar

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,089
2,764
113
Üst üste iki kupon ikisi de 1 sayıdan yattı, ilk yaptığım son 2:40 kala 6 sayı atamadılar diğerinde son 1:10 varken 2 sayı çıkmadı yatırdılar

Ekli dosyalar

bekirbecer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
174
66
28
Tenis bi kaç turnuva hariç kalanı 3-5 kuruş ödüle oynadıkları hazırlık maçı tadında maçlar
Şikenin tillahı döner