Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Var Mı Etrafınızda Böyle Biri

APARKAT

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,779
7,077
113

Benim var adam 500 lazım diyor deneme bonusu çekecem diyor çekim gelince atarım diyor gönderiyorum dediği gibi çekim gelince gönderiyor Vel hasıl ben mesaj atıyorum. Adam cevap vermiyor iki üç kişi var böyle. Ama kuponlara 3 k basıyorlar.

Maksat tartışma değil muhabbet olsun. Videoyu görünce paylaşmak istedim. Adam tam anlatmış ama ben yine de kapıma geleni elimde olduğu sürece boş çevirmemişimdir. Kahrolsun içimdeki insan sevgisi ne diyeyim

keriz6707

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,183
476
83

Benim var adam 500 lazım diyor deneme bonusu çekecem diyor çekim gelince atarım diyor gönderiyorum dediği gibi çekim gelince gönderiyor Vel hasıl ben mesaj atıyorum. Adam cevap vermiyor iki üç kişi var böyle. Ama kuponlara 3 k basıyorlar.

Maksat tartışma değil muhabbet olsun. Videoyu görünce paylaşmak istedim. Adam tam anlatmış ama ben yine de kapıma geleni elimde olduğu sürece boş çevirmemişimdir. Kahrolsun içimdeki insan sevgisi ne diyeyim
Normal reis çok var ama saygı duyuyorum herkes sen gibi düşünmüyor normal karşılıyorum hırs adamın gözünü kör ediyor yapılanı çabuk unutulduğu için

bekircantas

Cursed
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
874
665
93
beyler kumar bu türk kumar tarihi kanlı peçeteler içinde gelen kupelere bileziklere şahitlik etmiş bir tarih. bugün 300 tl isteyip arayınca açılmamak o kadar normal ki

APARKAT

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,779
7,077
113

Akıllı olun kralı burda 750 dolar ile farm yapıyor