Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Türkiye'de Şike

Lugoj

By Çakar Bey
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,033
2,846
113
TFF 2. Lig’deki Ankaraspor ve Nazilli Belediyespor arasındaki golsüz ve şutsuz karşılaşmanın ardından küme düşen Zonguldak Kömürspor tarafından suç duyurusunda bulunuldu.
TFF 2’nci Lig Beyaz Grup’un 37’nci hafta karşılaşmasında pazar günü oynanan Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçı 0-0’lık skorla sonuçlandı. Bu sonuca göre Ankaraspor bir üst lig yarışı için oynanacak play-off müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Küme düşme tehlikesi olan Nazilli Belediyespor ise ligde kalmayı garantiledi. Küme düşme hattında bulunan Zonguldak Kömürspor’un ise bu sonuçla birlikte TFF 3’üncü Lig’e düşmesi kesinleşti. Maçın sonucu ve iki takımın birbirine karşı mücadele etmemiş olması sosyal medyada tepkiyle yol açtı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU
Tartışmalı maçın istatistiklerinde Ankaraspor ve Nazilli Belediyespor takımlarının 90 dakikalık maç süresi boyunca birbirlerine şut dahi çekmemesi nedeniyle Zonguldak Kömürspor Kulübü Başkanı Hakan Hürfikir, Zonguldak Adliyesi’ne giderek Ankaraspor-Nazilli Belediyespor maçıyla ilgili suç duyurusunda bulundu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Zonguldak Kömürspor Başkanı Hakan Hürfikir, maçın, karşılaşan iki takımın dışında Zonguldak Kömürspor’u da ilgilendirdiğini belirterek, “Bizim son maçta galip gelme durumumuz ve Nazilli’nin Ankara maçındaki puan kaybıyla beraber kümede kalacaktık. Hafta başından beri kulağımıza gelen duyumlar, bu maçın berabere biteceği yönündeydi. TFF’nin sosyal medya kanalında canlı yayınlanan bir maçtı. Maçın görüntüleriyle beraber, futbolcuların iki kaleye atak yapmadığı, ceza sahası içine girmeden maçın bitirildiği, atılan 2 kornerin direkt tehlike oluşturmayacak bir korner olduğunu gördük” dedi.

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,305
4,281
113
küme düşmesi kesinleşmiş altay 2 den 1 giresunspor 1 den 2 yaptı maçlarını. bu maçlara baksınlar önce

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
977
204
43
Şut çekip dışarı atsaydınız bari şike yapmasını da bilmiyorlar , adam şutsuz maç diye vurgulamış hep :D

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,370
3,531
113
bu o kadar abartılacak bi mevzu değil bence teşvik primi bu ülkede senelerdir var. italya b'de beraberliğe1.50 oran açılan çok maç gördük
Sizin kulüp alışkın zaten,şaşırmaman normal dostum 😁gs fetöyle beraber her şikeyi yapıp, fenerin beşiktaşın üzerine suç atan kulüp en nihayetinde .fb-pendik vs macları ts-fb maçlarında tesvik priminin ne olduğunu göstermis oldunuz uygulamalı olarak .😁😁😁

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,305
4,281
113
Sizin kulüp alışkın zaten,şaşırmaman normal dostum 😁gs fetöyle beraber her şikeyi yapıp, fenerin beşiktaşın üzerine suç atan kulüp en nihayetinde .fb-pendik vs macları ts-fb maçlarında tesvik priminin ne olduğunu göstermis oldunuz uygulamalı olarak .😁😁😁
ne alaka bilader şimdi gs fb muhabbeti. bunu yazan da uefanın resmi sitesinde şike yapmış takımlar arasında yazan fenerbahçeli. haftalardır gsnin oynadığı her rakibe maçlardan önce 10m tl dolu çanta dolaşıyor puan kaybetsin diye para şehir şehir geze geze evliya çelebi oldu bana burada maval okuyorsun. bizzat kendi başkanınız şike yaptıysam kendim için mi yaptım fenerbahçe için yaptım demiş hala hedö hödö. bu konuyu gs fb muhabbetine taşımaya gerek yok.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,370
3,531
113
ne alaka bilader şimdi gs fb muhabbeti. bunu yazan da uefanın resmi sitesinde şike yapmış takımlar arasında yazan fenerbahçeli. haftalardır gsnin oynadığı her rakibe maçlardan önce 10m tl dolu çanta dolaşıyor puan kaybetsin diye para şehir şehir geze geze evliya çelebi oldu bana burada maval okuyorsun. bizzat kendi başkanınız şike yaptıysam kendim için mi yaptım fenerbahçe için yaptım demiş hala hedö hödö. bu konuyu gs fb muhabbetine taşımaya gerek yok.
Galatasaray'dan bi cacık olmaz eski fetöcülerin alayı akpli oldu geri ne hikmetse.bizim en azından çizgimiz netti daima .

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,305
4,281
113
Galatasaray'dan bi cacık olmaz eski fetöcülerin alayı akpli oldu geri ne hikmetse.bizim en azından çizgimiz netti daima .
bu fetö muhabbeti de bomboş muhabbet. adamlar senelerce hükümetle kol kola devletin içine sızmış herhangi bir camianın bunlarla yüz göz olmama durumu var mı sence. aziz yıldırım hapisten çıktığında fethullah gülen aradı konuştum tebrik etti dedi. ali koç ilk geldiği gün bu savcıları kulübe ben mi üye yaptım dedi. fenerbahçe'nin fetöcü topçuları yokmuş gibi davranma olayını ne zaman bırakırsınız tahmini. bekir irtegün zafer biryol uğur boral falan. çarşamba günü fetöden ayrılan perşembe günü sevmediği adama fetöcü çekiyor. oooh ne güzel istanbul be :D

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,645
3,530
113
Yeni mi anladınız. Bu cografyanın her şeyi eğitimi, sağlığı, politikaları, dini imanı her şeyi şike bunu kafanıza sokmadıkça çürümeye mahkumsunuz.Yasamaniz bile şike, öldurmuyorlar süründuruyorlar .

zlatan60

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11
4
3
Bizimki yaptı açığa çıktı Galatasaray yıllardır gizliden yaptı hakim ve savcılar full feto olduğu için açığa çıkarılmadi 2011 Fenerbahçesi tehlikeliydi o dönem 2 3 yıldız takviyeyle Avrupa'da kupa gelebilir diye nitekim devletin feto kanadı müdahale etti

Lugoj

By Çakar Bey
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,033
2,846
113
Yeni mi anladınız. Bu cografyanın her şeyi eğitimi, sağlığı, politikaları, dini imanı her şeyi şike bunu kafanıza sokmadıkça çürümeye mahkumsunuz.Yasamaniz bile şike, öldurmuyorlar süründuruyorlar .
Bütçesi, Milli Eğitim başta olmak üzere birçok bakanlığı geçen ve harcamalarıyla sürekli gündemde olan Diyanet İşleri'nin Başkanı Ali Erbaş'ın, kamuda tasarruf çağrılarının yapıldığı bir dönemde 15 milyon liralık Audi A8 marka makam otosu kullanması gündem oldu. Son otomobille makam aracı sayısı altıya ulaşan

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,305
4,281
113
Bizimki yaptı açığa çıktı Galatasaray yıllardır gizliden yaptı hakim ve savcılar full feto olduğu için açığa çıkarılmadi 2011 Fenerbahçesi tehlikeliydi o dönem 2 3 yıldız takviyeyle Avrupa'da kupa gelebilir diye nitekim devletin feto kanadı müdahale etti
tamam işte kardo yaptınız açığa çıktı sanki siz şike yapmamışsınız temizmişsiniz ahlak satmaya gerek var mı o zaman? valla bu sezon da fenerbahçe avrupa kupası alacaktı sözde dostum sırf avrupa maçı için süper kupaya u19 ile çıktınız ligden çekilme tehditleri savurdunuz atağa bile çıkamayan olympiakos'a elendiniz. varsayım üstünden konuşmak haybeye

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,305
4,281
113
Bütçesi, Milli Eğitim başta olmak üzere birçok bakanlığı geçen ve harcamalarıyla sürekli gündemde olan Diyanet İşleri'nin Başkanı Ali Erbaş'ın, kamuda tasarruf çağrılarının yapıldığı bir dönemde 15 milyon liralık Audi A8 marka makam otosu kullanması gündem oldu. Son otomobille makam aracı sayısı altıya ulaşan
bu ülkede hangi alanda ne konu ile ilgili bir çürümüşlükten bahsetsek konu dönüp dolaşıp aynı yere geliyor. çözüm basit. son seçim bi tık umutlandırdı ama bakalım ne olacak. sadece bunu yapınca da uçup kaçmayacağız tabi ki bu enkazı temizlemek bizim önümüzdeki nesillere düşecek masmaalesef.

Lugoj

By Çakar Bey
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,033
2,846
113
bu ülkede hangi alanda ne konu ile ilgili bir çürümüşlükten bahsetsek konu dönüp dolaşıp aynı yere geliyor. çözüm basit. son seçim bi tık umutlandırdı ama bakalım ne olacak. sadece bunu yapınca da uçup kaçmayacağız tabi ki bu enkazı temizlemek bizim önümüzdeki nesillere düşecek masmaalesef.
Her gecen gun her gecen ay her gecen yil
Bu enkazi temizlemek cok uzun zaman alacak mallesef durum çok vahim

zlatan60

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
11
4
3
tamam işte kardo yaptınız açığa çıktı sanki siz şike yapmamışsınız temizmişsiniz ahlak satmaya gerek var mı o zaman? valla bu sezon da fenerbahçe avrupa kupası alacaktı sözde dostum sırf avrupa maçı için süper kupaya u19 ile çıktınız ligden çekilme tehditleri savurdunuz atağa bile çıkamayan olympiakos'a elendiniz. varsayım üstünden konuşmak haybeye
Başkan size çalışıyor 3 lig hocasını getirirsen olacağı bu seneye zaten defolup giderler

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,027
21,758
113
3 konu altta konusunu actık lugoj reyiz ban
admınler goreve