Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Ticket Yemek Kartı

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,547
528
113
Beyler daha önce yapan var mı bilmiyorum da 2 ticket kartı var 1 i boşta içerisindeki bakiyeyi nasıl nakite çevirebilirim ?

Croxilex

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
648
1,195
93
Markette alısveris yaparsın anlasmalı oldugu yerlerden

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,653
9,383
113
Beyler daha önce yapan var mı bilmiyorum da 2 ticket kartı var 1 i boşta içerisindeki bakiyeyi nasıl nakite çevirebilirim ?
Ticketin gecti marketlere gidip sorucan komisyon alip nakite çevirenler mevcut

The Magician

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,646
1,637
113
Bozumculardan, kolay gelsin. Markete falan gitmene de gerek yok heralde 20 sene öncede kalmış buradaki arkadaşlar.

bedof34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,164
440
83
O kadarda abartmayin ya belliki batmişsin sinekten yag cikarma pesindesin yapma bence

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,547
528
113
İşte sağlam bozumcu lazım marketler nakit yapmıyor çoğu yere sordum anca gıda alırsan geçerli işte nakit lazım bana da nasıl yapıcam bilmiyorum

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,547
528
113
O kadarda abartmayin ya belliki batmişsin sinekten yag cikarma pesindesin yapma bence
Dost 2 kart var batmaktan kastın nedir bilmiyorum ama 1 i işimi görüyor diğerinin içindeki bakiyeyi nakit olarak almam lazım

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,127
583
113
Alisverisini yap tam marketten cikarkenn telefon çalsın gibi yap konuş aaaaa sen aldın mı de bnde almıştım de ... Git hepsini geri iade et karta yukleyemeyecegi için nakit vercek..diyelim iki bin aldın Atletico ya bas ettimi 6bin kriptoyla 300x islem ac ettimi bı milyon at yarışı 6li oyna tuttu diyelim ettimi 30milyon 🌹e 🌹 e kullan reis

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,547
528
113
Alisverisini yap tam marketten cikarkenn telefon çalsın gibi yap konuş aaaaa sen aldın mı de bnde almıştım de ... Git hepsini geri iade et karta yukleyemeyecegi için nakit vercek..diyelim iki bin aldın Atletico ya bas ettimi 6bin kriptoyla 300x islem ac ettimi bı milyon at yarışı 6li oyna tuttu diyelim ettimi 30milyon 🌹e 🌹 e kullan reis
Hahaha kartı saba vereyim kanka tüm bu dediklerini yap yarısı senin yarısı benim 😂😂

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,136
2,785
113
Onu da kırmızıya bassın olsun 60 milyon dost bir de blackjack gelirse oldu 150 milyon