Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Starzbet | 300 TL Nakit Deneme Bonusu

Cerious

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,101
458
83
Deneme bonusunu aldım 800 TL olunca birden silindi bakiye, saçma sapan bir site. Ya para yatırıpta bakiyemiz kendiliğinden silinirse ne yapacağız.
( Gerçi bu siteye hayat ta para yatırmam)
Kendi kendine bakiye siliniyor
La senin bakiye site ilk acildiginda buraya sponsor v.s olmadan önce silinmedi mi beta da iken

VARYEMEZ21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
107
16
18
bende de ödeme iletildi yazıyo ama ödeme yapılmadı

cansolmaz1990

te
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,678
556
113
Vay arkadaşım ya 758 kişiden bekledim 1 saatten fazla canlı destek destekten attı beni vallahi kafayı yicem he
Ne numaraya SMS geliyor

fakkaf19

Yeni üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2
1
3
Site dün açıldı arkadaşlar yatırım yapıp (deneme bonusu dışında )da sorun yaşayan var ise özelden detaylı şekilde yazabilir
şahsen ben ve arkadaşım ikimizde deneme bonusunu 3000 tllerin üstüne çıkarıdık ve yaklaşık 3-4saat sonra yaptı banka havalelerimizi
oyunları çıok kaliteli geleceği parlak site olacak daha 3günlükmüş site ayrıca çok teknik sıkılarımız var dedi temsilcileri biraz muhabbette etttik herkese bol şas dileriz burning sun oynunu çok öneririz

dizzy17

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,610
764
113
06.12.2023 TARIHINDE UYE OLAN ARKADASLAR VARDI ILK BASTA SITE DAHA TAM OTURMAMISKEN HERKESIN PARASI BI ANDA OYNARKEN SILINMISTI BEYLER SIMDI GIRIP O PARAYI ISTEYIN 300 TL EKLENDI BANA DIREK CEKIMLI.. O GUN PARASI SILENLER ALABILIR..

Ekli dosyalar

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,703
2,516
113
Dostlar ben kaybettim denemeyi boş boş salladım geçtim sorun o değil ancak sakin olun ödenir bugün olmasa yarın yani başkanı veya siteyi darlamaya gerek yok. Ha beğenmediyseniz bir daha siteye uğramazsınız yatırım yapmazsınız olur biter. Ödemeyi alırsınız bir şekilde 300 lira para değil artık

Hilmi1903

Üye
Yeni Üye
10
6
3
Bu altyapılı şirketlerde genellikle ödendi olup sonrasında ödeme geliyor sabırlı olursan ödemen gelecektir.
Başkan 5 günü geçti ödeme onaylanmış görünüyor ama neredeyse 6 gün dolacak ödeme falan yok böyle kaliteli bir foruma böyle ucuz sitelerin sponsorluğunu yapmak olmaz bence bir ödeme onaylanmış görünüp de 5-6 gündür ödeme yapamayan bir sitenin böyle kaliteli bir forumda olması hoş değil

Serhattt2002

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
27
10
3
Hesabınız doğrulanmadı diyor, hadi denemeyi geçtim yatırım yapmak istesem onu da yapamıyorum. Mail onayı diyor mail gelmiyor günlerdir. Canlı desteğe başvurun diyor canlı destek biz bir şey yapamıyoruz diyor. Saçma salak bi durum. Mail onayını tekrar gönder gibisinden bir şey de yok. Sizler nasıl yaptınız?