Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu Spinco 200 TL Deneme Bonusu (Yatırımsız)

emregok48

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
332
312
63
Ödemiyor ki boşuna heveslenme , 1 kişi bile ödeme alamadı sadece bir kaç siteni adamı burada ödedi diye yalan söylüyor her forumu dolaşıyorlar başka ödeme alanda yok piyasayı dolandırmadan çıkmışlar
banada ödeme yapıldı kanka bendemi site elemanıyım

eraytutus790

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
68
11
8
Ödeme yapıyor site onda sorun yok alanlar çok var ama havale ile ben 2 gündür bekliyorum payfix le felan anında ödüyorlar

batuhnskrya

BONUS AVCISI
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
156
63
28
Ödemiyor ki boşuna heveslenme , 1 kişi bile ödeme alamadı sadece bir kaç siteni adamı burada ödedi diye yalan söylüyor her forumu dolaşıyorlar başka ödeme alanda yok piyasayı dolandırmadan çıkmışlar
Lan ne anlatiyon sen değişik site adamı olsam Multiyle çektim mi derim gofik

Ziyag09

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
51
4
8
Ben site adamı değilim ama ödeme aldık birader

Cana2727

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,632
1,165
113
Dost 20 tane tanidik cekti 😦

Kerem89

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
100
38
28
Çekim ilk onc red edildi bakiye 400 e düştü 850 TL slot oyunlarda çevrim yapın yazdı yaptım bakiye 4k oldu 400 gene çekim verdik bekliyrm

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
334
151
43
Sende site elemanısın o zaman
Site elemanıyim;)

10 ayrı siteden günlük 200 dolar alıyorum.
Bende böyle bir insanım;)

Yahu sizin gibi düşünmüyor diye herkes site elemanı mi;)

Ben çektim siteden.
Arkadaşıma açtım onun adına onada çektik.
Başka Multi açtım çekim verdim onu red edip kapadılar haklı olarak.

3 gündür çekim bekliyorum diyen var ya koysun şuraya ekran resmi canlı destek konuşmasını.

Yalan çünkü..adamlar Max 1 saatte ödüyor yada hesabı kapıyor Multi ise.

Not;) site elemaniyim..Forum.forum.gezerim günlük 200 dolar kazanırım.😃

bella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,184
302
83
Herkese ödeyememiş ben cuma günü aldım 400 çektim payfixe

birSpino

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
374
119
43
Usta 2 defa cekimim.iptal etiler neymiş 544 lira cevrim kalmış amk bonusu cevrimden sonra ana bakiyeye yansımış bitmiş cevrim bor sure ana bakiye de cebirip kazanç sağlayıp çekim vermişim diyorum bu bonusun çevrimi bitmese nasıl çekim verecegim sonra kalmış bana promosyon güncelledi diyor neyse 544 çevrimi enaz 3 katı çevirdim 2 3 saat sonra tekrar verdim çekim bu sefer iptal sebebi minimum ve maksimum 400 cekec3kmisim ben 250 verdim bu sefer Bende kayış koptu oyunu girdim zevkle düşürdüm kafamız.dolmus 6 7 saat cevrimle bide böyle kahpeliğe de maruz bırakıyorlar kansızlar şerif haysiyet yoksunu kimlikleri gizleyerek erkeğin dige dolaşırlar sağda solda