Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
Kaçak amerikaya gitmeyi düşünüyorum bi arkadaşım gitti adam çok da mutlu fikri olan varmi tecumesi

Selo3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
163
51
28
İnsan yabancı bir yerde nasıl mutlu olurki. Yaşayamadıklarını yaşar bir yere kadar sonra memleket ve tanıdıklarını özler. Her şey para ve lüks yaşam değil

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
varmı konteyjan bizde kacalım 😄😄
Adam giderken para kaptırdı baya ama artık tecrübeli söyler 20 bin dolar gitti adamin
gider tabi fazla kaptırmıs bide neyse cıkarmıstır heralde parasını
Izgara işi yapiyo görüntülü ariyo baya hoşuma gitti heryer yeşillik ağaçlık güzel evler müstakil benim artık Türkiye de bi amacım kalmadı ssg prim zaten 6 bin var yeterli kaçmak istiyom

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
İnsan yabancı bir yerde nasıl mutlu olurki. Yaşayamadıklarını yaşar bir yere kadar sonra memleket ve tanıdıklarını özler. Her şey para ve lüks yaşam değil
Valla hocam burda yaşayamıyoz istanbuldayim sabah çıkıyorum akşam eve geliyorum hava desen zaten pis havanın pis olduğunu hissediyorsun hem artık Türkiye De gelir gideri karsilamiyo

Selo3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
163
51
28
Valla hocam burda yaşayamıyoz istanbuldayim sabah çıkıyorum akşam eve geliyorum hava desen zaten pis havanın pis olduğunu hissediyorsun hem artık Türkiye De gelir gideri karsilamiyo
Haklı olduğun konular var tabiki

Selo3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
163
51
28
Büyük şehirlerde hayat zor. Ben ilçede olduğum için değişik tabii

Brn2nl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,769
3,639
113
kültür şoku yaşamamışsınız ondan böyle rahat konuşuyorsunuz iletişim insan için her şeydir yoksa hayvandan farkımız kalmaz evet ekonomik sorunlar var hak hukuk adalet yok vs diye sıralayabiliriz ama hiç yoktan aynı dili konuşan insanlar ile iletişim içindeyiz yeri geliyor fikrimizi duygularımızı paylaşıyoruz birlikte eğleniyoruz yabancı memlekete gittiğin zaman sosyal yaşamın sıfır olur hep dışlanırsın veya öyle hissedersin başkası gülüp eğlendiği zaman sen baka kalırsın değmez bence milyonda verseler değmez yani burada yaşayan yabancılara bakın hep içe dönük yaşıyorlar muhabbete almak istesen bile bir yerde bitiyor sohbet kötü bence

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
kültür şoku yaşamamışsınız ondan böyle rahat konuşuyorsunuz iletişim insan için her şeydir yoksa hayvandan farkımız kalmaz evet ekonomik sorunlar var hak hukuk adalet yok vs diye sıralayabiliriz ama hiç yoktan aynı dili konuşan insanlar ile iletişim içindeyiz yeri geliyor fikrimizi duygularımızı paylaşıyoruz birlikte eğleniyoruz yabancı memlekete gittiğin zaman sosyal yaşamın sıfır olur hep dışlanırsın veya öyle hissedersin başkası gülüp eğlendiği zaman sen baka kalırsın değmez bence milyonda verseler değmez yani burada yaşayan yabancılara bakın hep içe dönük yaşıyorlar muhabbete almak istesen bile bir yerde bitiyor sohbet kötü bence
Bana artık iyi gelmiyor zaten kimseyi gormuyomki ha burasi ha amerika hergun mesayi oluyo zorunlu eve gelmen 9 zu buluyo Ben kimseyi görmüyorum

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
Bi bayramda memleke gittim gittiğime pişman oldum gel git 30 bin:)

Selo3535

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
163
51
28
Benimde anlatmak istediğim tam buydu. Dışarı çıkınca naber lan deli mehmet , hayırlı işler Ali Abi, Hüseyin akşam düğüne geliyonmu diyecek insan bulamayacaksın orda yani.

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,009
6,979
113
Git Yozgat'a yerleş. Kira ucuz, kalabalık değil. Sabah akşam arabaşı yer durursun

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
Benimde anlatmak istediğim tam buydu. Dışarı çıkınca naber lan deli mehmet , hayırlı işler Ali Abi, Hüseyin akşam düğüne geliyonmu diyecek insan bulamayacaksın orda yani.
Orda zaten insanlar dışarıda durmuyor görüyorum kimse yok soruyorum niye kimse yok diye herkes evinde diyo sokaklar boş kopek falan gezdirerenler sahile iniyo

sadi6734

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,025
523
113
Kötü tarafı ben yemek yapmayı bilmiyorum adama bakiyom hergun makarna yiyo:):)