Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Sohbet ( Goygoy )

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
162
49
28
Oyunlarda mart ve nisan ayında derin kısma var pragmatik playson pg hacksaw gibi birçok saglayicida 1000 i 2000 yapmak çok zor ... farkettiniz mi ?

dLkyLmzZz

Bazı yürekler cennette kavuşmayı bekler.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,935
870
113
Olum sen engellisin özürlüsün yanıt verme diyorum hâlâ mal mal kendince laf soktuğunu falan sanıyosun uza kardeşim hadi bak git denklerinle uğraş seni takmıyorumm yanıttt vermeee!!!!!!
Küfür yasak ban yeme sonra 🫣😅

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,077
713
113
Arkadaşlar merhaba,bir sorum var:) Ev sahibi kendisi başka şehirde kirada oturuyor ama arkadaşımın evini çocukları tatil yapsın diye arkadaşımı çıkarmak istiyor.Bu durumda çıkaramaz değil mi?Avukat belki vardır burada

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
68,370
71,904
113
Arkadaşlar merhaba,bir sorum var:) Ev sahibi kendisi başka şehirde kirada oturuyor ama arkadaşımın evini çocukları tatil yapsın diye arkadaşımı çıkarmak istiyor.Bu durumda çıkaramaz değil mi?Avukat belki vardır burada
1. Derece yakınlarını sokabilir ihtar çekip, 3 ay mı artık ne kadardı detaylı bilmiyorum ama çıkartır. Çocuklarım kalacak, babam kalacak vs. Ama gerçekten kalması gerekiyor. Kalmazsa da bi kontrol mekanizması var sanırım cezası var. Araştır Google da yazar böyle şeyler.

anesth

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
2,077
713
113
1. Derece yakınlarını sokabilir ihtar çekip, 3 ay mı artık ne kadardı detaylı bilmiyorum ama çıkartır. Çocuklarım kalacak, babam kalacak vs. Ama gerçekten kalması gerekiyor. Kalmazsa da bi kontrol mekanizması var sanırım cezası var. Araştır Google da yazar böyle şeyler.
Yok bu tatil için çıkartmak istiyor.Kendi başka yerde oturuyor.Keyfi.İnternette baktım ama belki avukat vardır emsal örnekleri diye

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,695
40,059
113
@erapoinee canım bi baksana sen biliyorsun bu işleri