Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Ruh Haliniz Bu Aralar Nasıl?

Ruh Haliniz Bu Aralar Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    233

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,698
2,749
113
yaş 32. 70kborç var . iş yok aşk yok. bazen bakıyorum hayatımda yolunda giden hiçbişey yok. harbiden beterin beteri vardır ama halimize yine de şükür. bir yolunu bulup hem bu bataklıktan çıkacaz hemde kırlarda baharı karşılayacaz inşallah
herkes aynı yıl olmuş 2024 halen çoğu insan sıkıntı içinde ama belli bir zümre ise zevk-i sefa içinde yaşıyor
ülkeyi yönetenler ve avaneleri yiyor paraları biz bi kuruş görmedik daha sıkıntıdan kumara sardık ondada yüzümüz gülmüyor

dost

🐐
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
66,555
39,148
113
Aşık olmasam her şey çok güzeldi ya... 5 senelik bi ilişkinin üstüne travmam oluşmuştu ama işte aşık oldum. Napcaz bilmiyorum gözüm hiçbir şey görmüyor aklım sürekli onda karşı karşıya gelince salak saçma sırıtıyorum çok belli ediyorum gerçi kıza çok güzel gülüyorsun demiştim anlamıştır da neyse öyle

Emrah1313

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,860
1,047
113
Slotlara bütün sitelerin müdahale ettiğini ve slot oyunlarının şansla alakası olmadığını bile bile halen oynamaya devam edecek kadar saçma bir ruh haline sahibiz

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,130
56,552
113
Ruh Haliniz Bu Aralar Nasıl?

Gidip geliyorum; Bir evet diyorum tam oradayım, bir bakıyorum ne orası, daha yolun başındayım 🧐 😇