Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

paydore Komplo Teorileri 2

Rovainemi golegol sitesi elemanı mı?

• evet

Kullanılan: 12 50.0%
  • hayır saçmalama :)

Kullanılan: 12 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
evet geçen film o kadar hasılat yapmadı ve paydore nin isteğiyli o filmdeki anketimizi bitirdik ve serinin 2. filmi paydore komplo teorileri 2 ile karşınızdayız bu sefer rovainemi bir site sahibi veya çalışanını canlandırıyor ve bu sitenin isminin de golegol sitesi olduğunu iddaa eden paydoreye başrolde canlı destekten dinçer,erdem,umut,eren eşlik ediyor.paydore bu filmdeki teorisini bir forum sitesinde gerçekleştiriyor ve teorisi ise rovainemi adlı kişinin kesin golegol sitesiyle bir bağlantısı olduğunu iddaa ediyor.umarız bu anketimizi beğenirsiniz ve sizlerden bu teoriye evet veya hayır diyerek cevap vermenizi bekliyoruz.Eğer anket tutarsa 3. seri de gelecek.

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
evet geçen film o kadar hasılat yapmadı ve paydore nin isteğiyli o filmdeki anketimizi bitirdik ve serinin 2. filmi paydore komplo teorileri 2 ile karşınızdayız bu sefer rovainemi bir site sahibi veya çalışanını canlandırıyor ve bu sitenin isminin de golegol sitesi olduğunu iddaa eden paydoreye başrolde canlı destekten dinçer,erdem,umut,eren eşlik ediyor.paydore bu filmdeki teorisini bir forum sitesinde gerçekleştiriyor ve teorisi ise rovainemi adlı kişinin kesin golegol sitesiyle bir bağlantısı olduğunu iddaa ediyor.umarız bu anketimizi beğenirsiniz ve sizlerden bu teoriye evet veya hayır diyerek cevap vermenizi bekliyoruz.Eğer anket tutarsa 3. seri de gelecek.
Artı bonus konusunda siteyi savunuyordu kuponlarınızı gördüm siz haksızsınız diyor sence nasıl kuponları görebiliyor :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
aynen tesadüf olamaz kopuyorum haalala tesadüf olamaz :)))

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
tmm anket verileri gösterecek biz 2 -0 öndeyiz bak sen bile inanmamışsın ki evet o diye oy atmamışsın :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
yok ya bizim ckmadrid e dedi ya sitenin adamısın die orda kopmalar başladı ben de soldan soldan geldiler :)

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
Eveti anladım da Hayır saçmalama nedir illa bize kutitliyorsun anketinde :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
yazdım ya sohbette hayır sacmalama hayır da değil ne saçmalıosun sen gibilerden puhahahha bak yine geldiler

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ama ankete katıl ya evet ya da hayır de bak 2 tane hayır var en üstte konunun başında oy ver

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
Anketi bilmem belki rovainemi ile samimiyetin vardır onuda bilemem ama göreceksin ille biyerden patlak verecek :)

paydore

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
294
37
28
Hayır saçmalamiyayim dedim :) zaman en güzel anket sonucunu gösterecek :)

evolaydis

Tanınmış üye
Ayrıcalıklı Üye
15,256
7,578
113
ya roviannemi kankam benim ya en yakın arkadasım o olmadan dışarı bile çıkmam dışarı çıkmayı bırak yerimden bile kıpırdayamam :)