Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Olay Tepkisinden Sonra Real Madrid'den Arda İçin Skandal Karar

Saulalvarez

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,968
5,858
113
Arda 18 yaşında Bellingham 20 yaşında, Bellingham'da 16 yaşından beri üst düzey lig'de oynuyor. 15 yaşında da Champions chip'de 41 maça çıktı
Çocuk bahçesiyle alakası yok çocuk sonuna kadar haklı girenlerin çoğundan daha iyi mk ancelotti bunak sadece.
Guardiola'ya ver ardayı sana yeni bir foden yapsın.
bak City'e 2-2yken kimleri çıkartıp kaç yaşında veletleri alıyor
Yarın Real Madrid klubuyle görüş futbolcudan anlamayan bunak ancellotti yerine işe alsınlar seni

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,838
2,912
113
Ben kendilerini ikaz ettim kaç kez Arda'yı tutun diye ama Ali bey hiç oralı olmadı
Fenerbahçe borç batağındadır.Önümüzdeki seçimlerde adayım tekrar

Exelans2000

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
235
152
43
Ben kendilerini ikaz ettim kaç kez Arda'yı tutun diye ama Ali bey hiç oralı olmadı
Fenerbahçe borç batağındadır.Önümüzdeki seçimlerde adayım tekrar
Borç batağı kimin umurunda millet günlük başarı ve şampiyonluk peşinde bütün taraftara anket yap kulübün kapısına kilit vuracağız battik diye taraftar yine transfer ister Türkiye de futbol angarya bence ülke olarak su topuna yönelmeliyiz futbol bize göre değil

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
683
113
Arda 18 yaşında Bellingham 20 yaşında, Bellingham'da 16 yaşından beri üst düzey lig'de oynuyor. 15 yaşında da Champions chip'de 41 maça çıktı
Çocuk bahçesiyle alakası yok çocuk sonuna kadar haklı girenlerin çoğundan daha iyi mk ancelotti bunak sadece.
Guardiola'ya ver ardayı sana yeni bir foden yapsın.
bak City'e 2-2yken kimleri çıkartıp kaç yaşında veletleri alıyor
Dostum kendini kandirma,teknik olarak cok ust duzey ama fizik olarak tempo olarak orta seviyede bile degil hala Turkiye ligi bunu kaldirir ama ingiltere ispanya italya ve kafaya oynayan ilk 3 takımda bu sartlarda ciddi maçlarda en fazla 15 dk sure alır

cberkdogdu

✅ 💲💲💲💲💲💲
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,118
5,704
113
Vay be 20TLlik deneme bonusu kovalayan adamlar Real Madridde oynayan 18 yaşındaki çocukla dalga geçiyor. Güzel bi kafa

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,370
3,531
113
Vay be 20TLlik deneme bonusu kovalayan adamlar Real Madridde oynayan 18 yaşındaki çocukla dalga geçiyor. Güzel bi kafa
Kankam,sadece kumarbazların takildigi bi yerde aklı başında yorumlar beklemekte ayrı bi kafa😀

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Dostum kendini kandirma,teknik olarak cok ust duzey ama fizik olarak tempo olarak orta seviyede bile degil hala Turkiye ligi bunu kaldirir ama ingiltere ispanya italya ve kafaya oynayan ilk 3 takımda bu sartlarda ciddi maçlarda en fazla 15 dk sure alır
Kanka ben de onu diyorum zaten 15-20 dk alacak şimdilik zaten fiziğini geliştiriyor Tr gibi değil antremanları yurt dışının.
Ben Trabzonsporluyum sadece gurur duyarım avrupa'da :)