Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Okx TR Hesap İncelemesi

Novasky

Sana Olan BanaDa Olur Arada
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
36,737
37,467
113
Engelle gitsin bosver görme
Yahu dost biz burada gelmisik sıkıntımız dile getiriyoruz eleman kalkmış yazdığı yoruma bak Yaa olum ben samimiyetim olmuyan hickimseye hiç biryerde olumlu konusmam 15 yaşında çocuk dediğin gibi yoksaymak gerekirde işte dayanamiyoruz haklısın yoksaymak en iyisi

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,146
70,500
113
Yahu dost biz burada gelmisik sıkıntımız dile getiriyoruz eleman kalkmış yazdığı yoruma bak ol. Yaa olum ben samimiyetim olmuyan hickimseye hiç biryerde olumlu konusmam 15 yaşında çocuk dediğin gibi yoksaymak gerekirde işte dayanamiyoruz haklısın yoksaymak en iyisi
Bir de ters yapıyo ulan bunlar reel de neredeler enişte

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,295
532
113
Geçmiş olsun dost. Ne kadar meblağ bloke yedi? Allah daha fazlasını versin şunun için soruyorum: ortalama ne kadar meblağda tr borsalarında patlarız. Bir kaç kişiden de bitexende gelir belgesi vs istediğini duydum. Ben binancetr yatır çek yapıyorum ama Max cekimim 30k. Dikkatli olun stake gamdom gibi siteler tek hesaptan para gönderimi yapıyor. Yüklü çekimleri binance whitebit trustwallet gibi globallerden yapın mutlaka. Yanlış anlamayın sadece öneri sunuyorum. Yarın bir gün bizimde başımıza gelebilir böyle şeyler. Konu için teşekkürler. Bir kaç kişinin de binancetr hesaplarına inceleme gelmiş parayı çektirip kapatmışlar, muhtemelen seninde öyle olur. Kripto fulgurpay gibi bir sürü hesaptan gönderim keşke olsa stake ve gamdomda hiç sorun yaşanmaz.

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,295
532
113
Birde aklınızda bulunsun sık yatırım yaparsanız çok göze batmazsınız tr borsalarında. Arada ufak bir meblağ da kripto paralardan istediğiniz birine gömün parayı.

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
953
195
43
Büyük ihtimal seni arayacaklar ve kime gönderdin neden gönderdin diye soracaklar senin cevabına göre de karşı tarafın hesap ekstra ekran görüntüsünü isteyecek.. Tecrübeye dayalı

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,295
532
113
Birde 1-2 kere başıma gelen bir şeyi anlatayım bu konuyla tam alakalı değil ama. Binancetrden kripto fulgurpay yönteminde tronla para yatiracaktım iki aşamalı doğrulama ile kodları girdim vs. Gönderime izin vermedi. Yasaklı illegal hesap yazdı. Adamlarda oto sistem var kara listeye almışlar gönderemiyorsun para

Novasky

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
36,737
37,467
113
Büyük ihtimal seni arayacaklar ve kime gönderdin neden gönderdin diye soracaklar senin cevabına göre de karşı tarafın hesap ekstra ekran görüntüsünü isteyecek.. Tecrübeye dayalı
Nekadar sürede ararlar

404Moriarty

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
141
53
28
Beyler burda güzel airdrop var üye olmayanlara 250tl veriyo bi kaç işlem yapmamk lazım

Novasky

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
36,737
37,467
113
Tekrar geçmiş olsun dediğim gibi soruya hazırlıklı ol başka bir Türk borsası ekstra fotosu istemişti. En sağlıklısı aracı başka 2. cüzdan kullanmak metamask trust gibi
Böyle bir soruda ne oneriyon

numbrella

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,085
847
113
OKX TR Binance tr gibi türk borsalarına direkt stake vs gibi illegal olan yerlerden para attığın zaman kara para suçlaması yapıyolar binance trde başıma geldi.

işlem şüpheli diye kontrol ediyolar büyük ihtimal okx tr hesabındaki parayı çektirip hesabını kapatıcaklar
şikayet vs olmuyor herhangi bi ceza vs yok bi daha borsayı kullanamazsın
binance trde aynısı başıma geldi benimde varlıklarınızı çekmek için yardımcı olucam dedi çektirdi try olarak sonra hesabı açılmamak üzere kapattılar açıklama da yapmadılar bana kumar vs diye binance kiminle çalışmak isteyeceğini seçmekte özgürmüş :D

nocomment

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
953
195
43
Böyle bir soruda ne oneriyon
O zaman Ukrayna savaşı yeni başlamıştı. Arkadaş bitcoin olarak yardım ettim hesap ekstrasını isteyemem ulaşamam ve bir tanıdığıma borcumu ödedim dedi. Hesabı 1 seviyeye düşürdüler yani alım var gönderim yok :) Yatırım amacıyla kullanabilirsin dediler. Bir de bitcoin ile borç ödemek yasak gibi bir şey söylemişlerdi