Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Neymar'ın Öfkesi Dinmiyor: Suratına Vurmadığım İçin Pişmanım

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,588
56,780
113
1600075514919.png

Fransa Ligue 1'de oynanan PSG - Marsilya maçı skordan çok, karşılaşmanın son anlarında yaşanan kavgayla gündeme geldi.

90+6. dakikada PSG'den Paredes ve Marsilya'dan Benedetto arasında başlayan tartışma büyüdü ve iki takım oyuncuları birbirine girdi. Kurzawa ve Amavi'nin birbirine fiziksel müdahalede bulunduğu kavgaya Neymar da dahil oldu. Brezilyalı oyuncu Marsilya'dan Alvaro Gonzalez'in kafasına vurdu.

Daha önce sarı kartları bulunan Paredes ve Benedetto ikinci sarı kartlarını görerek; Neymar, Kurzawa ve Amavi ise direkt kırmızı kartla oyun dışı kaldı.

PSG maçı sekiz, Marsilya ise dokuz kişi tamamladı.

Karşılaşmanın ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Neymar'ın sakinleşmediği görüldü.

Neymar "O ırkçı pisliğin suratına vurmadığım için pişmanım. VAR'a bakıp benim hareketimi yakalamak çok kolay. Peki o ırkçı herifin bana "maymun" demesi... Oyundan atılan ben oldum. Ya onlar?" ifadelerini kullandı.

Alvaro Gonzalez'ten Neymar'a cevap ise gecikmedi.

Takım arkadaşlarıyla beraber fotoğrafını paylaşan Alvaro Gonzalez "Futbolda ırkçılığın yeri yok. Benim ve takım arkadaşlarımın temiz bir kariyeri var. Bazen kaybetmeyi de öğrenmek gerekiyor. Harika bir galibiyet aldık. Marsilya ailesine teşekkür ediyorum" dedi.

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,001
451
83
Neymar haklı iyiki vurmamış vursa bide ceza alır

Rebirt7

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye