Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Neymar'a Büyük Teklif

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,412
56,267
113
1686561946402.png

Al Hilal kulübü, PSG'de forma giyen Neymar'ı kadrosuna katabilmek için kesenin ağzını açtı.

Al Hilal, Brezilyalı yıldıza yıllık 250 milyon euro maaş ödeyeceği 3 senelik bir sözleşme teklif etmeye hazırlanıyor.

Ayrıca 31 yaşındaki sambacının artık PSG'nin dokunulmaz oyuncularından biri olmadığı belirtildi.

Yıldız futbolculara yatırımlar yapan Suudi Arabistan, Cristiano Ronaldo'nun ardından Karim Benzema'nın da ülkeye transferiyle gündem olmuştu.​

Steph30

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,550
867
113
paraya bak kafayı yiyecem :((

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43
Neymar gece hayatına düşkün birisi duramaz oralarda araçlar alkole de karşı İran gibi içmeden durama bu pust para güzel ama sanmam gidecegini

AndersonTalisca

⚽❤️🅱🅻🅰🅲🅺 🅰🅽🅳 🆆🅷🅸🆃🅴 🅻🅾🆅🅴❤️⚽
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,229
3,703
113
Neymar gece hayatına düşkün birisi duramaz oralarda araçlar alkole de karşı İran gibi içmeden durama bu pust para güzel ama sanmam gidecegini
Sen öyle sanıyorsun Avrupa mütevazi kalıyor oraya gore gırla herşey tam neymarlik

orhuneses

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,897
2,446
113
Çok safsın dost keşke senin gibi iyi niyetli olsa herkes. Sözde şeriatın yaşandığı yer sanıyorsunuz ama şeriatın şsi yok oralarda paran varsa, hele de itibarlıysan herşey sana serbest. Avrupadan daha çok serbest öyle diyim.

MHKMHK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,751
5,122
113
Çok güzel para aklıyor araplar. Aynı zamanda gelecek dönemde paranın en çok akış yapacağı dalları seçip onlara yatırım yapıyorlar.
Petrol biterse biz bitmeyiz diyebilmek için.

emo15

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
618
152
43
Bizim millet çok cahil aga ya 😅 arabistan deyince akıllarına şeriat falan geliyor, halk öyle yaşıyor olabilir ama milyonerler o hayatı mı yaşıyo sanıyosunuz 😅

Dream00

👑 ғᴏʀᴜᴍ ʙᴀʜɪs ʏᴏ̈ɴᴇᴛɪᴍ ᴋᴜʀᴜʟᴜ ᴜ̈ʏᴇsɪ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
469
239
43
Çok safsın dost keşke senin gibi iyi niyetli olsa herkes. Sözde şeriatın yaşandığı yer sanıyorsunuz ama şeriatın şsi yok oralarda paran varsa, hele de itibarlıysan herşey sana serbest. Avrupadan daha çok serbest öyle diyim.
Dayım orda dönerci bos yorum yapma +55 derece asfaltta yumurta pisiriyorlar

safakvakti

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
985
290
63
ben gittim arabistana türkiye daha tutucu kalır onu söyleyim böyle bir yer yok adamların tek zevki hatun ve içki

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,518
3,473
113
Aynen öyle daha çok yazılacak söz var ama forum kurallarına aykırı kaçacak, bu yüzden konuşamıyorum.Konusursam yer yerinden oynar 😎😎😂😂

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,461
6,399
113
Neymar yaşıyor mu? En son ne zaman maç oynadı? 😅

Alcade

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,446
379
83
Pardon yanlış sayfaya yazdım saol başkan ben silmeden kaldırdın😂

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
90,037
136,562
113
Şampiyonlar ligine almaya çalişiyolarmıs arapların üç büyük kulubunu hilal ittihad bi tane daha vardı mallık awk zaten afc var
2 sene ye benzema ronaldo mu kalacak
avrupa bile şuan iyi topçu yok ken
nasıl arapların takımına gelecekler
gereksiz bir hareket