Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol NBA - İletişim Başlığı

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
77,932
69,947
21,113
Önceki nba başlıkları kapatılmış buradan devam edebiliriz . NBA Sohbet öneri tahmin başlığıdır. Olay çıkaracak yorumlardan kaçınalım :)

Ben başlıyorum ; bu gece Houston- Minnesota maçı var cok fazla sayı cıkacağını düşünüyorum alperen 25 sayı atar bence :D

w333333333333.png

JoeQuanqa

Viti Lea Cha Ko Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,583
11,762
113
Önceki nba başlıkları kapatılmış buradan devam edebiliriz . NBA Sohbet öneri tahmin başlığıdır. Olay çıkaracak yorumlardan kaçınalım :)

Ben başlıyorum ; bu gece Houston- Minnesota maçı var cok fazla sayı cıkacağını düşünüyorum alperen 25 sayı atar bence :D

Ekli dosyayı görüntüle 451805
Başkan oynuyorsa bu kuponu forum üyeleride oynamalı bolşans başkan alperen yapar.

JoeQuanqa

Viti Lea Cha Ko Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,583
11,762
113
Chet Holmgren bugün asist sayı rib üst olr. yani hepsi değil ooyuncu baremi açtıysalar 27.5 üst felan olr düşüncem

Milito41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
574
223
43
Gobert varken Alperen sayı bahsi bı tık saçma bence vanvleet 18.5 üst denerim

as1907

🍀🍀🍀
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,373
3,112
113

Ekli dosyayı görüntüle 451805
Bol şanslar reis gelir umarim