Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Messi: Neymar'a Paramız Yetmez

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,545
56,765
113
1609149606944.png

Barcelona'nın yıldız forveti Lionel Messi, 2017'de takımdan ayrılarak Paris Saint-Germain'e giden Neymar'ın dönmesinin ekonomik sebeplerle mümkün olmadığını düşünüyor.

La Sexta'ya verdiği röportajda son günlerde çıkan transfer spekülasyonları hakkında da konuşan Messi, "PSG'nin istediği parayı nasıl ödeyebilirsiniz ki? Yeni başkan için kolay bir durum değil. Yeni oyuncular almak için paraya ihtiyacınız var ancak şu anda böyle bir para yok" ifadelerini kullandı.

Brezilyalı oyuncuyla görüşmeye devam ettiklerini de söyleyen Arjantinli yıldız, "Aramızda iyi bir ilişki var. Zaman zaman telefonda konuşuyoruz. O, ben ve Luis Suarez sürekli görüşüyoruz" şeklinde konuştu.

Mevcut takım arkadaşı Antoine Griezmann'la arasında bir sorun olmadığını da vurgulayan Messi, "Aramızda basında çıktığı türden sorunlar yok. Onunla hiçbir zaman sorun yaşamadım. Transferini istemediğim yönündeki haberler de gerçek değil. Onunla iyi bir ilişkim var. Soyunma odasında veya takım otobüsünde birlikte mate çayı içiyoruz" dedi.

sergeninho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,030
436
83
neymar çok kırılgan. sık sakatlanıyor zaten

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,080
1,086
113
Bence neymar sakatlıkları ligden kaynaklanıyor sallanıyor kısacası ispanya yada ingilterede olsa boyle olacağını düşünmüyorum ve bu benim kişisel dusuncem ama neyse şuan dünyanın 1 numarsı olabilecek durumda degil

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,545
56,765
113
1609158745867.png
Juventus'un Portekizli yıldızı Ronaldo, Lionel Messi, Muhammed Salah ve Ronaldinho'yu geçerek "yüzyılın futbolcusu" ödülünü kazandı.

Organizasyonda, İspanya'nın Real Madrid kulübü, "yüzyılın takımı", Manchester City'nin İspanyol çalıştırıcısı Pep Guardiola "yüzyılın teknik direktörü" ödülüne layık görüldü.

"Yılın takımı" ödülü Bayern Münih'e verilirken, Alman ekibinin golcüsü Robert Lewandowski "yılın futbolcusu", antrenörü Hans-Dieter Flick ise "yılın teknik direktörü" seçildi.

Törende, eski İspanyol kaleci Iker Casillas ve Barcelonalı futbolcu Gerard Pique'ye "kariyer ödülü" takdim edildi.

Recebb

Sinerjiii
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
42,718
12,609
113
Juventus'un Portekizli yıldızı Ronaldo, Lionel Messi, Muhammed Salah ve Ronaldinho'yu geçerek "yüzyılın futbolcusu" ödülünü kazandı.

Organizasyonda, İspanya'nın Real Madrid kulübü, "yüzyılın takımı", Manchester City'nin İspanyol çalıştırıcısı Pep Guardiola "yüzyılın teknik direktörü" ödülüne layık görüldü.

"Yılın takımı" ödülü Bayern Münih'e verilirken, Alman ekibinin golcüsü Robert Lewandowski "yılın futbolcusu", antrenörü Hans-Dieter Flick ise "yılın teknik direktörü" seçildi.

Törende, eski İspanyol kaleci Iker Casillas ve Barcelonalı futbolcu Gerard Pique'ye "kariyer ödülü" takdim edildi.
Hıcbırı ronaldınho yu ızledıgımdekı seyri vermıo bı baskaydı

ewar007

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
71
2
8
Messi yi Messi yapan xaviydi o gitti Messi bitti

ewar007

Aktif Üye