Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Lisede Öğretmen Dayağı 😅

Gnyckmk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
111
28
28
Onu demiyor öğrenciler adama ne yaptı da çileden çıkardılar diyor 😂
haa pardon yanlış anlamışım :) gece vardiyasından cıktım uyku sersemiyim valla . ne olcak sus oglum sus oglum konusma oglum diye diye cocukda tersini yapa yapa . delirmiştir.
bizde eskiden hoca hergün döverdi bizi . ailelerimiz eti sizin kemigi bizim diyodu valla . hergün sınıfda mutlaka birisi dayak yerdi . dayak yerken bile gülerdik şimdi öyle değil ogretmenler korkuyo cogu cocuklara kızamıyor bile

Freedom_Warrior

T̸e̸c̸r̸ü̸b̸e̸ ̸;̸A̸c̸ı̸n̸ı̸n̸ ̸Ö̸d̸ü̸l̸ü̸d̸ü̸r̸..
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
420
435
63
Hepimiz geçtik bu sıralardan bu dayaklardan. Hiçbir öğretmen haksız yere ben hatırlamıyorum kimseyi dövdüğünü.
Okulda Öğretmenine, askerde Komutanına
İtaat edeceksin.

habisrwy

hayat bitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,760
3,028
113
Hepimiz geçtik bu sıralardan bu dayaklardan. Hiçbir öğretmen haksız yere ben hatırlamıyorum kimseyi dövdüğünü.
İtaat edeceksin.
itaat kitabımda yazmaz sen itaat etmeye devam et
anneme babama itaat etmemişim bu hayatta onlaramı itaat etcem

Musafa80

🇹🇷
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,064
119
63
Geçenlerde liseye giden biladerime benzer bir muamele yapmaya çalışmış yav*ak hocanın biri bizimki de takmış bıçağı kaba ete apar topar 1 haftada çocuğu okuldan attılar :) umarım aynı şeyi bu öğretmen içinde yaparlar

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,155
2,314
113
Bugünkü öğretmenlerin yüzde 80 i eğitimci falan değil bildiğiniz işçi. İnstagramda öğretmenler sayfası diye bi sayfa var beni banladılar. Girip o sayfaya baksanız ne demek istediğimi anlarsını 24 saat para konuşuyorlar ek ücret konuşuyorlar. Eğitim nesil yetiştirmek kimsenin umrumda değil bunlar öğretmen falan değil paranın peşinde koşan yamyamlar. Benim evladıma vuracak öğretmeni paramparça ederim o devirler bitti.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,371
113
öğretmeni hastanelik etmişler öğrenci yakınları ısrarla vurmaya devam edersen olacağı o anlık bir şey değil

SabriBey

Emekli Risk Birimi Başkanı
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,876
5,375
113
İtaat edeceksin.
Çok saçma bir düşünce aslında, saygı göstermek gerek diyebiliriz. Askerlik hele dünyanın en boş olayı bence.