Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Kopenhag'da Düşüş Sürüyor

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Manchester united kırmızı yemese deplasmanda copenhag'a 4 5 atardi en az tek kale oynuyordu galatasaray akıllı oynarsa yener
Kanka ben Türk düşmanı değilim umarım yener :)
Avrupa'da Türk takımı desteklemeyen etek giysin.

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
Bayern istese icerde dagitirdi rahat oynadi salladı rakip seçti
Söz konusu Bayern'se rahat oynamaz kendi gibi oynadı oyuncular aynı oyuncu denediler atamadılar.
Hadi 0-0 biten maçta rahat oynadılar ilk maçta yine Kopenhag harika top oynamıştı o zamanda rahat mıydılar ?

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,193
2,592
113
Kanka ben Türk düşmanı değilim umarım yener :)
Avrupa'da Türk takımı desteklemeyen etek giysin.
dost zaten avrupa da her türk takımını desteklememiz gerek ülke puanı için sonra 1. olan 3 eleme oynayınca ağlıyor herkes

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,193
2,592
113
Söz konusu Bayern'se rahat oynamaz kendi gibi oynadı oyuncular aynı oyuncu denediler atamadılar.
Hadi 0-0 biten maçta rahat oynadılar ilk maçta yine Kopenhag harika top oynamıştı o zamanda rahat mıydılar ?
maçı izledin mi dost bayern münihin içerde ki gs ve manchester united la oynadığı maçın üşenmezsen 90 dksını incele bir de copenhangla oynadığı maçın 90 dksını incele anlarsın ne dediğimi sattı falan muhabettlerine girmiyorum rahatlığından bahsediyorum

cessquin

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,625
1,734
113
maçı izledin mi dost bayern münihin içerde ki gs ve manchester united la oynadığı maçın üşenmezsen 90 dksını incele bir de copenhangla oynadığı maçın 90 dksını incele anlarsın ne dediğimi sattı falan muhabettlerine girmiyorum rahatlığından bahsediyorum
Kanka ona bakarsan Gs - Bayern ilk maçı izledim 90dk Bayern münih ilk 45 dk topa 1 kere değdi gol oldu :)
Adamlar rahat değil disiplinleri var oynuyorlar atarlarsa fazla atıyor zaten.

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,416
7,372
113
Ekli dosyayı görüntüle 434509

Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray ile aynı grupta yer alan Kopenhag'ın son maçlardaki düşüşü sürüyor.

A Grubu'nda Bayern Münih'in ardından 5 puanla ikinci sırada yer alan ve 12 Aralık Salı günü Galatasaray'ı konuk edecek olan Kopenhag, Danimarka'da başarısız sonuçlar alıyor.
Son 5 maçtan galibiyet çıkaramayan Kopenhag, son olarak Danimarka Kupası Çeyrek Final ilk maçında Silkeborg'a yenildi. Mavi-Beyazlılar evinde oynadığı maçtan 2-0 mağlup ayrıldı.
Avrupa, lig ve kupada çıktığı son 5 maçtan galibiyet çıkaramayan Kopenhag; Brondby ve Bayern Münih ile golsüz berabere kalırken, Viborg, Aarhus ve Silkeborg'a yenildi. Çeyrek final rövanşına Silkeborg karşısına yarın çıkacak olan Danimarka temsilcisi, ardından 12 Aralık'taki Galatasaray sınavını bekleyecek. Kazananın şampiyonlar liginde gruptan çıkmayı garantileyeceği kritik maç öncesi Danimarka temsilcisinde moraller iyi değil.
Teknik ekibin Danimarka Kupası Çeyrek Final rövanş maçını çok önemsemediği yerel basında yer alırken, çıkış yolu olarak Galatasaray maçına odaklandıkları belirtildi. Kopenhag'da hedef en kötü ihtimalle beraberlik alıp, 5 puanı bulunan ve averajla üstte yer alan Galatasaray'ın öne geçmemesini sağlamak.
Lig ve kupa umurlarinda değil. Tek hedefleri şampiyonlar ligi

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
91,157
137,551
113
Lig ve kupa umurlarinda değil. Tek hedefleri şampiyonlar ligi
o kadar yıldıza ayıp olmasın
her seferinde ilk golü biz yedik
bu sefer ilk golü biz atıp
onlar gole uğraşıren 2 ye 3 e gitmemiz gerekir
önemli olan ilk golü biizm atıp 2 yi 3 de bulmamız
çünkü son dakika da 1-1 olursa 1 puan işimize gelmez
tek hedef goller ve yenmemi yönünde olması

JoeQuanqa

Viti Lea Cha Ko Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,578
11,758
113
bu konuyu okan hocama anlatıyorum hemen gerekli önlem taktik çalışmalarını yapsın

Kirveee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
717
351
63
Ama şampiyonlar liginde cok yüksek kondisyonla tempoyla oynuyorlar grubun en zor takımı diyebilirim

Bjlover

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
739
224
43
Bu takima iceri disari farketmez İlk mac kırmızı görmeseydi 3ü atıyordu:d

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,416
7,372
113
Bakalım. Zannetmiyorum ama

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
429
63
İlk maç çok fırsat kaçtı iyi değerlendirsek kopardı maç. Nelson kerem demirbay sağolsun berbat oynadılar bu sefer tam kadroyuz ilk başta dediğim gibi 8 puanla çıkıyoruz. 🦁

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,509
745
113
Hatay da GS yi yendi diye GS kötu diyemiyorsak, Kopenhag da lig de yenildi diye kötü diyemeyiz. Cl ambiyansi farklı.

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,359
8,363
113
Gerçek futbol gurmeleri bilir ki bizim takımlarımız uluslararası ölüm kalım maçlarında genelde ölür. Az da olsa umudum var çünkü kadro olarak daha üstünüz

Hunreis

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
3,704
1,068
113
Bakıyorum da GS çıkamasin diye birilerinin g. Tutuşmuş

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,345
748
113
Gs bir sol bek ve bir net orta saha ile sampiyonlar ligin baş altı favorilerinden olur.
Bayern deplasmanında durust hakem olsaydı kazanmistık.
Turk insanı balık hafızalıdır
Hatırlatmak gerekir bazı seyleri