Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kendimi Kontrol Edemiyorum

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
683
113
Dostum duramazsin cunku artik sen hastasin,patolojik bir bagimlisin durtulerin beynini ele geciriyor ve o hazzi yasamani istiyor gozun para kazanc vs görmüyor bu kisiden kisiye kontrolu cok zor olan bir degisken burda cogu kisi bunu defalarca yasamistir.yesilayin ucretsiz psikologlari var sehrinde de vardir basvur bi destek al tamamen ucretsiz

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,371
113
yeşilaya git tedavi ol bence ya da demo versiyonlarını oyna oyunların ufak yatırımla 49k bile kesmiyorsa herhangi bir şekilde çekim yapman imkansız zaten

dincer33

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,681
560
113
valla ben kazanıp sıfırlamaya alıştım. hiç dokunmuyor artık.ilk baslarda pişmanlık hissi oluyordu. zamanla alısıyorsun.aldırmıyorsun. kazanmamış sayıyorsun kendini :D

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,359
8,362
113
Bağımlılıktan ziyade paranız var bence. Parası az olan adam kazanınca çeker borcu varsa borcunu öder yoksa az buz yatırım yapıp yine ufak miktarla oynar

brkgdr

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,568
1,098
113
50yi 49k yapıp 1 lira yiyemeyen adamın derdi para değildir dostum sen artık o sahte hazzın bağımlısısın.Pro destek lazım bu noktada buradakilerin kendine hayrı yok sana nasıl olsun

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
683
113
Bağımlılıktan ziyade paranız var bence. Parası az olan adam kazanınca çeker borcu varsa borcunu öder yoksa az buz yatırım yapıp yine ufak miktarla oynar
Bagimli adamin borc fatura ihtiyac umrumda olmaz kendini kontrol edemez parasi bitince ne yapacağı umrunda degildir cunku kazanacaktir kendisine gore