Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol İsmail Kartal: Biz de Onlar da İyi Takımız

Emreee

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
849
272
63
bu maçın kilidini emre mor açardı onuda şutladılar valla bu ismail kartaldan t.d olmaz yok camianın cocugu vs. diye diye zaten koca fenerbahçe ne hale geldi
İsmail kartal bugün taraftarı kaybetti

Umutks41

Ruh Hastası Ve Sinir Bozukluğu Olan Bir Kişi
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
46,492
50,167
113
Cengizin Fenerbahçeye geldiği günden beri takıma iyi katkıları oldu asist gol de cabası kimse diyemez cengiz şuan fener de kötü oynuyor diye burda oynadığı 30 dk ile adamı çöp ettiniz

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,305
789
113
40 yaşında bonucci dedesine kaldı fb o seyirciye yazık.

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,415
7,371
113
Cengizin Fenerbahçeye geldiği günden beri takıma iyi katkıları oldu asist gol de cabası kimse diyemez cengiz şuan fener de kötü oynuyor diye burda oynadığı 30 dk ile adamı çöp ettiniz
Kardeş mesaja niye cevap vermiyorsun

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,363
3,528
113
Bize gelen mala bağlıyor,çağlar bok gibi,cengiz bok gibi,dzeko desen topu alıp durdurup,dönmesi vurması törenle,bizim ligimizde de iş yok dzeko gibi bir amca nasil bu ligde gol kralı oluyorsa.Ben Koyu Fb taraftarıyım deplasman maclarina bile gidiyorum normalde ama bugun gerçekten takıma olan inancımı yitirdim.Galatasaray şampiyon olsun bizimkiler bi boku haketmiyor