Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet İcra Borcu Taahhüt Vermek Hk.

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
Dostlar rakam 35 bin herkese cok teşekkür ederim arkadaşlar ben gidiyorum hakkınızı helal edin öyle olcak herhalde

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
7 ay sonunda mi icraya verdiler yoksa şuana kadarmı 7 oldu
İlk 3 AY sonra dava acıdı icra sonra gene ÖDEMEDİM 7 AY gecdi üzerinden o ilk baslayan 3 AY da sonradan şuanda hala duruyor dost ÖDEMEDİM

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
Gecen yıl 300 bin lira banka borcy olan elemanjm vardı 3 ay hapis cezası aldı ama hapse falan girmedi sonra borcunu tazminatını alıp kapadı ceza alsanda gelip seni götürmüyorlar sadece çevirme kimlik kontrolüne girersen problem oluyor
Dostlar rakam 35 bin herkese cok teşekkür ederim arkadaşlar ben gidiyorum hakkınızı helal edin öyle olcak herhalde

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
[QUOTE="Mayko78, post: 4528924, member: 814
Tamam agacım sagolasın
Yüklumu dost ins azdır tutar
[/QUOTE]

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
İcradan şuan hapisde olan varmı acaba ya

ayhan4543

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
69
4
8
Herkese iyi günler gardaşlarım bankaya olan borcu ödiyemedim gecen sene bunlar icraya verdi zırt pırt arıyorlar diye ofislerine gittim yazılı taahhut aldı benden bankanın icraya verdigi hukuk burosu şimdi yatırma ödeme olmadığı taktirde hapis cezası varmış dogru mu acaba dostlar bilen biri aydınlatabilirmi
Normalde tahattutname imzalayıp ödemezsen 3 ay tazyik hapsi var imzalamasaydin keşke hicbirsey yapamazlar normalde arasın dursunlar beni 2 yıldır arıyorlar

guns n roses

çamur ve çirkef bu düzene 🖕🖕
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,575
1,044
113
Herkese iyi günler gardaşlarım bankaya olan borcu ödiyemedim gecen sene bunlar icraya verdi zırt pırt arıyorlar diye ofislerine gittim yazılı taahhut aldı benden bankanın icraya verdigi hukuk burosu şimdi yatırma ödeme olmadığı taktirde hapis cezası varmış dogru mu acaba dostlar bilen biri aydınlatabilirmi
hapis cezasi yok olsa suan beni zincirlere vurulardir 3milyon borcum var banka vergi elektronik magaza beyaz esya araba😂😂 hec bisi olmaz imza atma hic bi yere kafi

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
hapis cezasi yok olsa suan beni zincirlere vurulardir 3milyon borcum var banka vergi elektronik magaza beyaz esya araba😂😂 hec bisi olmaz imza atma hic bi yere kafi
Sen imza atıp gene dışarıdasın he dost :)

faga011

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
481
678
93
Bakın beyler süreç şöyle işler

3 ay odemezseniz avukata verirler avukat taksitli vb almaya çalışır oda alamazsa egerki sigortalı işte çalışıyorsaniz maaşınız belli kısmını keserler egerki oda yoksa eve gelirler evde alınabilecek şey yoksa size kağıt uzatirlar şu şekilde şu tarihe kadar ödeyeceğinize dair tahaatut bunu imzalarsaniz ayvayı yediniz imzalamazsaniz baya bir sürer uzun süre sonra borç silinir

mamadu41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,400
663
113
ya ne cezaevi allah aşkına kafanız mı iyi cezaevleri dolmuş adamlar içerdekileri dışarı nasıl çıkarırız diye uğraşıo icradan hapis mi yatcan kaldı ki zaten o iş avukata gittiği zaman maaşından kesseler bile orada cezaevi harcı diye bir kalem var yani avukata gitti zaman otomotik olarak cezaevi sürecin de başlıyor fakat girmiyosun tahaütnameye imza atman da bir şey değiştirmez zaten sen bu borcu yaparken zamanında ödeyeceğini tahaüt etmiş olarak alıyorsun yani ortada cezaevine girme falan yok

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
ya ne cezaevi allah aşkına kafanız mı iyi cezaevleri dolmuş adamlar içerdekileri dışarı nasıl çıkarırız diye uğraşıo icradan hapis mi yatcan kaldı ki zaten o iş avukata gittiği zaman maaşından kesseler bile orada cezaevi harcı diye bir kalem var yani avukata gitti zaman otomotik olarak cezaevi sürecin de başlıyor fakat girmiyosun tahaütnameye imza atman da bir şey değiştirmez zaten sen bu borcu yaparken zamanında ödeyeceğini tahaüt etmiş olarak alıyorsun yani ortada cezaevine girme falan yok
Dogru söylüyorsun dost aslında

Mayko78

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,951
2,012
113
Bakın beyler süreç şöyle işler

3 ay odemezseniz avukata verirler avukat taksitli vb almaya çalışır oda alamazsa egerki sigortalı işte çalışıyorsaniz maaşınız belli kısmını keserler egerki oda yoksa eve gelirler evde alınabilecek şey yoksa size kağıt uzatirlar şu şekilde şu tarihe kadar ödeyeceğinize dair tahaatut bunu imzalarsaniz ayvayı yediniz imzalamazsaniz baya bir sürer uzun süre sonra borç silinir
Sagol aga