Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesaplara Giren Sahtekar '' MEHMET BAKIR SUBAY''

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
545
113
olayın özeti belli vbet çalışanları arasında Türkiye ekibinde çatlak var önlem almıyorlar dolaylı olarak vbet bu işten sorumlu
Holigan bakiyesi çekmek istemiş namussuzun biri hemen hesabımı bloke ettiler sağolsunlar daha sonra belgeleri onayladım

Aslan4134

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,549
336
83
2 f aktif et hiçbirşey olmaz zaten onlarda kabul ediyorlar kendi ağzıyla söyledi aktif ettim hiç sorun yasamadım
Aktif etsende faketmiyor dostum bak ekran attim ne yazmislar.sonucda oyun oynarken hesabina giriyorlar ve adamlar diyorki hackleniyor sistem bizde bir sey yapamiyoruz

Asy1988

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,334
545
113
Aktif etsende faketmiyor dostum bak ekran attim ne yazmislar.sonucda oyun oynarken hesabina giriyorlar ve adamlar diyorki hackleniyor sistem bizde bir sey yapamiyoruz
Anladım valla bende sorun olmadı birdaha mail ve şifreni de değiştir bence oradan girerler namusduzlar

TitanEnsaladus

Hele Bi Eice Emücükle 🤣
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,713
13,605
113
Vbet uyeligim sona ermistir
Bugün bana olan yarin size olur hirsiz bunlar yada guvenligi saglayamiyorlar

Pikaçuu

Profesyonel Rollcu
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
63,720
22,734
113
Trx yatırım olmadan cekım yollanmıyo nasıl olmus bu cok ılgınc gecen bana hep red vermıstı

Bkural

Üye
Yeni Üye
38
5
8
Bende piabella sitesinde oyundayken fresin satın aldım tam son 5 e geldim kapandı oyun tekrar girdim yine peşpeşe kapandı
Hemen canlı destege baglandım sebebini sordum tarayıcı gecmis cerezler temizleyip yeniden giriş yapın yazdı
Sohbetten çıkarken bakiye kendi kendine düşmeye başladı ben şok
Ekran resimlerini aldım tüm gecmisi silip yeniden girdim bakiye sıfır
Durumu temsilciye yazdım bizden kaynaklı sorun yok sitemiz bundan kaynaklı sorundan sorumluluk kabul etmiyor dedi işin içinden çıktı
İlk kez böyle bir sorun yaşadım magdur olan biz
Buna ya bir önlem koymaları lazım yada telafi etmeleri
#piabella sitesine olan bütün guvenim bitti

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,838
2,912
113
bu şanlı soyadı bundan almak lazım bunun adı bundan sonra mehmet bakır açköpek olsun 😆 😆 😆