Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Hesap Sıfırlamalar ve Hesap şifresi Değiştirilenler Hk.

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Evet dostlar şikayetimizi ettik , soruşturma acilacak sağolsun görev için bulunduğum yerde uzun süre kalacagim için burdan ettik normalde ikametgahim farklı bir ilde.
Çok olumlu bir şekilde geçti hatta şikayet etmeniz iyi oldu kimlikle işlem yapmasi çalması ne yolla caldiginida anlattım burda milletin çekindiği konularında anlattım aslında alakası yok beyler , sağolsun polis bir abimle geçtik , gerçekten böyle yerlere tanıdığın olması çok iyi adam resmen bana ne şekilde şikayet edecegimi anlattı. Sonuç itibariyle vicdanen çok rahat ettim huzur buldum . Ama her türlü peşindeyim , daha özel şeyler hakkindada bilgi verildi burda paylasmayim .
Sevgili hırsız kardeş gotunden iseyeceksin. Akıllı bişey değilmissin :) sen anladın durumu .

Bana hırsızlık yapan bu arkadaş mutlaka burdada birçok insanı rahatsız etmistir . Herkes adına şikayet etmiş olduğum için de ayrı mutluyum , her dosya kendine özeldir dedikleri için detaylara girmiyorum .
Sağlıcakla kalın beyler merak etmeyin ziplaticam.

Eko35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,153
2,380
113
Evet dostlar şikayetimizi ettik , soruşturma acilacak sağolsun görev için bulunduğum yerde uzun süre kalacagim için burdan ettik normalde ikametgahim farklı bir ilde.
Çok olumlu bir şekilde geçti hatta şikayet etmeniz iyi oldu kimlikle işlem yapmasi çalması ne yolla caldiginida anlattım burda milletin çekindiği konularında anlattım aslında alakası yok beyler , sağolsun polis bir abimle geçtik , gerçekten böyle yerlere tanıdığın olması çok iyi adam resmen bana ne şekilde şikayet edecegimi anlattı. Sonuç itibariyle vicdanen çok rahat ettim huzur buldum . Ama her türlü peşindeyim , daha özel şeyler hakkindada bilgi verildi burda paylasmayim .
Sevgili hırsız kardeş gotunden iseyeceksin. Akıllı bişey değilmissin :) sen anladın durumu .

Bana hırsızlık yapan bu arkadaş mutlaka burdada birçok insanı rahatsız etmistir . Herkes adına şikayet etmiş olduğum için de ayrı mutluyum , her dosya kendine özeldir dedikleri için detaylara girmiyorum .
Helal dost acıma pice hakkını ver

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,645
3,530
113
Forumda şüpheli birçok ne idüğü belirsiz kişi var , 3 -4 senelik üye ama 8-10 mesajı var ve nedense hep anormal durumlarda ortaya çıkıyor, forumu sadece üyeleri dolandırmak için, bilgilerini çalmak için kullanıyor, bunu gerçi hepimiz biliyoruz ama çözüm odaklı bir yaklaşımi hala goremedik.

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,556
70,994
113
Pzvk meslek haline getirdi bu işi

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,428
4,770
113

Dost üç hesabımı patladı o yavşak herif senin sayende yemin ederim içimin yağları eriyor. Daha olumlu sonuçlarla gelmeni diliyorum. Gerçekten helal olsun

casanova1453

Üye
Yeni Üye
43
18
8
Dost üç hesabımı patladı o yavşak herif senin sayende yemin ederim içimin yağları eriyor. Daha olumlu sonuçlarla gelmeni diliyorum. Gerçekten helal olsun
@bordo61 arkadaşimizin sayende götveren burayi terk etmiş gitmiş no forma saldırmış ordan o gitveren yakalanmış t.c kimlik herşeyi bulmuşlar hacker yurtdışında olduğunu tespit edilmiş bulunduğu ülkede emniyete şikayet etmiş hacker mahkemelik olmuş kesin karar bı daha buraya geleceğini hiç sanmiyorum @burdo61 onu gercekten korkutmuş o şerefsiz bu formdan çıkmış

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Nerde oldugunu çok biliyorum sen raaaat ol gotunden işeticem payfixe ayrı bir şikayet olusturulacak hırsız hakkında başka bir mail ve cep numarasıyla işlem yapıldığı için bilgi verilmeden bide onun başına payfixi saracaz sen rahat ol bilader parça parça koparicm o ailenin etlerini sikıntı yok yani herkese örnek olacak. Babam mezardan çıksa bundan sonra bu işin peşini bırakmicam öyle bir yerden açık verdiki. Gotunden iseticem . Siciline akıtıcam . Herkes rahat olsun .

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
Kral bizde r yok zaten o kimliğin üstündeki resme baksa anlardı merak etme sana yaptığı yanlisinda cezasını çekecek ve bulacak böyle asalaklara prim vermeye gerek . Ama dört gündür huzursuzdum ancak rahat ettim benim mizacıma ters yapabileceklerimi yapmadan devam edemem.
Hayatının dersini alacak yok yurt dışında yurt içinde görecek herkes :) burda paylaşmak istemiyorum.
Sakın kimse yanlış anlamasın 10 k peşine düştü şikayet etti , asla ve asla para peşinde değilim el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmis bu it aynı kafada gidiyordu gorusucez kaşarla.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
Kral bizde r yok zaten o kimliğin üstündeki resme baksa anlardı merak etme sana yaptığı yanlisinda cezasını çekecek ve bulacak böyle asalaklara prim vermeye gerek . Ama dört gündür huzursuzdum ancak rahat ettim benim mizacıma ters yapabileceklerimi yapmadan devam edemem.
Hayatının dersini alacak yok yurt dışında yurt içinde görecek herkes :) burda paylaşmak istemiyorum.
Sakın kimse yanlış anlamasın 10 k peşine düştü şikayet etti , asla ve asla para peşinde değilim el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmis bu it aynı kafada gidiyordu gorusucez kaşarla.
adı ne dostum kaan solmaz mı?

farozlu61

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,767
624
113
adı ne dostum kaan solmaz mı?
Dostum burda paylasmayayim davar payfix numaramı guncellemis benim meselem site hesapları vb değil o olsa üstüne dusmezdim bu çok farklı bir boyut aldi ama burdada bazı üyelerin akılları sıra yanlış yönlendirme yaptıklarını kendilerine bir rahatlık kazandıracaklarını düşünüyorlar ulan ziplicak diyorum gotunden işicek hala bazı adamlar yurt dışı diyor :)

bero123456

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
759
448
63
Dostum burda paylasmayayim davar payfix numaramı guncellemis benim meselem site hesapları vb değil o olsa üstüne dusmezdim bu çok farklı bir boyut aldi ama burdada bazı üyelerin akılları sıra yanlış yönlendirme yaptıklarını kendilerine bir rahatlık kazandıracaklarını düşünüyorlar ulan ziplicak diyorum gotunden işicek hala bazı adamlar yurt dışı diyor :)
Sanmıyorum bir şey çıkacağını yinede bol şans.

oldschool

Hold Up!!
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
11,413
15,295
113
bilişim yoluyla dolandırıcılık 5 yıl temiz :)

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,029
21,762
113
Dün betcombet ve veslot sitelerine giriş yapılmış iki sitede de bakiyem yoktu neyseki. Başka sitelere giriş yapılmışta olabilir bulabildiklerim bunlar.
Betcombette çekim paylaştan 150 freebet vardı onu kullanmıs başarısız olmuş.
Veslotta canlıdan şans bonusu istenmiş 100 lirayı 1600 yapıp payfix üzerinden adıma kayıtlı olmayan bi hesaba çekim yapılmış. Canlı destek üzerinden betcombete bağlandım adamlar direk tc isim soyisim isteyip şifre veriyorlar. veslot kimlik istedi iki sitede de 2fa açıktı. Bilginize sırtlanlar yine piyasaya çıktı.

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,556
70,994
113
Dün betcombet ve veslot sitelerine giriş yapılmış iki sitede de bakiyem yoktu neyseki. Başka sitelere giriş yapılmışta olabilir bulabildiklerim bunlar.
Veslotta canlıdan şans bonusu istenmiş 100 lirayı 1600 yapıp payfix üzerinden adıma kayıtlı olmayan bi hesaba çekim yapılmış. Canlı destek üzerinden betcombete bağlandım adamlar direk tc isim soyisim isteyip şifre veriyorlar. veslot kimlik istedi iki sitede de 2fa açıktı. Bilginize sırtlanlar yine piyasaya çıktı.
Tek maça yattım dost son dk iptal geldi geçmiş olsun yine iş başında çakallar

TheNightMare

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,488
1,594
113
2fa açıkken nasıl girebiliyorlar

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,553
19,150
113
On tl yi 1600 yaptıysa dost helal olsun aramızda para toplayıp bi hediye alalım dolandırıcı dostumuza ondan öğrenecek çok şey var gelsin tanışalım isim soyisim tc paylaş dost