Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Global Forum Sitemiz Forum-Bet.com Aktif edilmiştir.

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,236
256
83
ayarlardan mail alımını kapatabilirsin üstad
Reis biraz esprituel yaklaştım forum ingilizce olunca hayırlı uğurlu olsun taklıtler aslını yüceltir kalite tesadüf degıldır cok aktıf olmasa da ilk forumum burası forum Bette unarım istefıgınız gıbı ılerlersınız bence global olmayı hak eden kalitede forum burası ugurlar ola

Djokovic

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,125
2,774
113
Arada görüyorum i yerine ı yazıyorlar :D hadi o neyse de biri kupona good luck president yazmış tam kopmalık :) :) :)

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,615
9,362
113
Merhaba Arkadaşlar ;

Global forum sitemiz Forum-Bet Aktif edilmiştir. Öncelikle açmamızın genel sebebi bizim sitemizin sürekli temasını çalıyorlar. Bizim millet bitti. Şimdi de yabancılar başladı 2 tane forum gördüm turuncuyla siyahı birbirine karıştırıp birşey çıkarmaya çalışmışlar. Bizde bizim olan belli olsun diye forum-bet.com açmaya karar verdik. Bize de ilham olmuş oldu :)

Forum-Bet'te Türkçe yazmak yasak. Sadece İNGİLİZCE yazabilirsiniz.

Forum-Bet'te Şuan türkiye erişimi açık domain kısa sürede kapatılır. Tib yediğinde yeni adrese geçilmeyecek sadece VPN ile Girebileceksiniz.

Forum-Bet yeni açıldığı için ilk başlarda sakin devam edeceğiz. İlerleyen zamanlada etkinlikleri arttıracağız.

Forum-Bet'te Hep beraber ingilizcemizi geliştireceğiz :D

Birazdan gelirse çekiliş tadında bir etkinlik açacağım forum-bette :D
Hayirli olsun baskanim

bromer

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,299
536
113
Hayırlı olsun. Güzel olmuş. Uluslararası üne kavuşması dileğiyle.

keskin4455

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
20,246
7,793
113
Hayırlı olsun dost
Ingilizce bizi bozar biz burdan devam edelim
Genç arkadaşlar ingilizcenizi geliştirirsiniz faydalı olur

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,916
4,711
113
ingilizcem iyi olsa maykrosoftdaydim

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
77,849
69,668
21,113
Doğrudur tabi de yasak diyince ben daha özel bir sebep beklemiştim:D
Orada türkçe yazılar olursa google algoritması lokasyon olarak farklı algılıyor ve ingilizce konuşulan bölgelerde gösterilmemesine sebep olabilir. Bu sebepten ötürü türkçe yazdırmıyoruz üstad

habisrwy

hayat bitti
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,760
3,028
113
ayranimiz yok icmee

Sakirbasak25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
873
513
93
Hayırlı olsun başkan burası zaten kaliteli bir iş çıkarıyor bence umarım orası da öyle olur

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
514
363
63
Merhaba Arkadaşlar ;

Global forum sitemiz Forum-Bet Aktif edilmiştir. Öncelikle açmamızın genel sebebi bizim sitemizin sürekli temasını çalıyorlar. Bizim millet bitti. Şimdi de yabancılar başladı 2 tane forum gördüm turuncuyla siyahı birbirine karıştırıp birşey çıkarmaya çalışmışlar. Bizde bizim olan belli olsun diye forum-bet.com açmaya karar verdik. Bize de ilham olmuş oldu :)

Forum-Bet'te Türkçe yazmak yasak. Sadece İNGİLİZCE yazabilirsiniz.

Forum-Bet'te Şuan türkiye erişimi açık domain kısa sürede kapatılır. Tib yediğinde yeni adrese geçilmeyecek sadece VPN ile Girebileceksiniz.

Forum-Bet yeni açıldığı için ilk başlarda sakin devam edeceğiz. İlerleyen zamanlada etkinlikleri arttıracağız.

Forum-Bet'te Hep beraber ingilizcemizi geliştireceğiz :D

Birazdan gelirse çekiliş tadında bir etkinlik açacağım forum-bette :D
Allah'tan arayordum bende bir ortam olsada ingilizce ogrensem valla