Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Getirin ordan Ljubljana-Tirana-Zimbru-Osijek i Şov Yapacaz

Oli983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,398
1,125
113
Arkadaş gs adam gibi orta atacak oyuncu yok ziyech ön direk tete ne yaptığı belli değil kör beygir gibi zaha desen tırt çıktı İcardi form düşüklüğü yaşıyor bakambu 7 yıl önce olsa iyi beş para etmez sacha boey insan Bi kere adam gibi orta yapamazmı delirmemek elde değil

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,278
968
113
Umarım bir gün hakettiği yerlere yeniden dönecek Türk futbolu. Hakem eleştirileri ve en önemlisi lobileşme yıkılırsa bu mümkün olur. Doğru transfer, aidiyet, meslek aşkı olursa bu başarı gelir. Kopenhag ile Galatasaray kadrolarını kağıt üstüne koy 10 maçın 8ini kazanır Galatasaray. Bunun sebebi ne anlamıyorum, saçma sapan supriz kadrolarla çıkılıyor. Bazı yabancıların umrunda değil maçlar para için oynuyor. Ben Fenerbahçeliyim konferans Ligi'nde 6 gol yiyoruz bu kabul edilemez ya bu iş böyle olmaz. Sen rotasyonu Avrupada yapamazsın.
Eee sebebi ne ?
Tek sebebi var futbolu aşan rekabet özellikle Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki saçma çatışmalar ülkede futbolu Bitirdi.

TitanEnsaladus

Hele Bi Eice Emücükle 🤣
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,714
13,607
113
4 takim 4 ü de bos . En son bi de hakem tekmeledik tüyümüzü de dikelim

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,102
1,093
113
La olum abartmayın
Gs az şansı olsa gruptan çok net çıkmıştı
Uefa da iyidir
Diğer bir husus mancester bile sonuncu oldu daha ne?
Olur boyle şeyler bir anda olacak iş değil
Adamlar iyi kapandı acamadik ki bunu bayern bile acamadi
Bir portekiz denk gelseydi şansımız daha yüksekti bu bölgenin takımları ile baş etmek gerçekten çok zor

ermkstn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
754
201
43
Fenerbahçeliyim ve çok saçma bir başlık olmuş diyorum bu kadar dengeli bir grupta adamlar her maç çata çat oynadı ve 3.oldu gayet makul icardi 2 maçta 1cm geride olsa Danimarkaya tatile gidiyordu herifler şansta yanlarında değildi

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,345
748
113
Sacma sapan konusma
Sanki gs, fb ve bjk ile denkmiş gibi
Gs, 1 milyar euro değeri olan takımı altına aldı
Geçen sene fırtına gibi oynayan city'ye dâhi yenilmeyen kopenhagı yenemedi diye başarısız mı
Adamlar allianzdan puan aldı, fb bjk falan o stada korkudan çıkamaz
Fb odshdidpldl takımından 6 yerken
Bjk, evinde bruggedan 5 yedi..
Bir fbli tarafından açılmış boş başlık

TitanEnsaladus

Hele Bi Eice Emücükle 🤣
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,714
13,607
113
Sacma sapan konusma
Sanki gs, fb ve bjk ile denkmiş gibi
Gs, 1 milyar euro değeri olan takımı altına aldı
Geçen sene fırtına gibi oynayan city'ye dâhi yenilmeyen kopenhagı yenemedi diye başarısız mı
Adamlar allianzdan puan aldı, fb bjk falan o stada korkudan çıkamaz
Fb odshdidpldl takımından 6 yerken
Bjk, evinde bruggedan 5 yedi..
Bir fbli tarafından açılmış boş başlık
Fenerbahçeliyim ve çok saçma bir başlık olmuş diyorum bu kadar dengeli bir grupta adamlar her maç çata çat oynadı ve 3.oldu gayet makul icardi 2 maçta 1cm geride olsa Danimarkaya tatile gidiyordu herifler şansta yanlarında değildi
Yorumlariniza saygi duyuyorum ama bir Gs li olarak soyluyorum ki son macta yenecektik .sonuc onemli uefa kupasindayiz ama bu kadro şampiyonlar liginde olmali. Dun net pozisyonumuz yoktu