Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Gececi Tayfa

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
253
407
63
Beyler hayirli geceler
Bi daire var 3.5- 4 milyon ederi var 1.5 milyon tl borç arıyorum borç alacagım kişiye de teminat olarak daire verme muhabbetim var ama nasıl ve ne yapacagım konusunda hiç bi fikrim yok ama tek sıkıntı bu olayın gerçekleşmesi lazım nasıl bir yol izleyecegim bilmiyorum fikri olan varsa buyursun gelsin düşündükce düşünüyorum (daireye satmak istemiyorum)

ahmet62

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
713
355
63
Beyler hayirli geceler
Bi daire var 3.5- 4 milyon ederi var 1.5 milyon tl borç arıyorum borç alacagım kişiye de teminat olarak daire verme muhabbetim var ama nasıl ve ne yapacagım konusunda hiç bi fikrim yok ama tek sıkıntı bu olayın gerçekleşmesi lazım nasıl bir yol izleyecegim bilmiyorum fikri olan varsa buyursun gelsin düşündükce düşünüyorum (daireye satmak istemiyorum)
Yaz kardeş tanıdığım para babası var durumu anlat detayli

cuneyt3437

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
253
407
63
Benim de tanıdıgım 1 kişi varda kabul edermi etmez mi bilmiyorum aileyi de tanıdıgı için çekimserim o yüzden kafayi yiyorum

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,587
2,601
113
Beyler hayirli geceler
Banka denen birşey var dost götüne güveniyorsan al

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
793
113
Beyler hayirli geceler
Burdan öneri alacagin kişi ocağına incir ağacı diker kral bilindik biri olmadimi ottururler adamı faizi bankanın üstünde isterler faizini ödemekle ugrasirsin azcik geciktirirsin satarlar evi affetmezler bilmediğin tanimadigin insanlarla bu işe girme

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,686
793
113
Birde burda akbaba çok parasız kalan çok ya nerrsinden nasıl faydalansam diye bekliyen sırtlan sürüsü çok dikkat et kanı bozuk sütü bozuk insan çok baskqsinin cebindekine göz dikenin ta anasını atasını kainat siksin.!

asiruh06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,907
1,051
113
Beyler hayirli geceler
Benzer durumu yaşıyorum,,ev icraya düşmek üzere,,bulursan bı çare banada haber ver..
Yaz kardeş tanıdığım para babası var durumu anlat detayli
Ankara'da varmı tanıdık

Sekeranil

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
608
296
63
Kral borç alcağın şahıs beraber gidip noterde tapuya satılamaz mı koyucak